Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 30 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцького лікаря Ростислава Зауральського виключили із Госпітальної ради (Доповнено)

 

12 декабря 2019 15:15

До Госпітальної ради Південного госпітального округу Полтавської області планують внести зміни.

На сесії міської ради Кременчука, яка запланована на 12 грудня цього року, депутатам запропонують внести зміни до списку делегованих членів від Кременчука до Госпітальної ради Південного госпітального округу Полтавської області.

Та, схоже, в Кременчуці назріває скандал, адже один із членів, якого хочуть замінити, Ростислав Зауральський - ні сном ні духом про зміни не знає.

Якщо звернутися до історії створення Госпітальної ради, то можна згадати 11 травня 2017 року, коли рішенням міської ради від Кременчука затвердили 8 делегованих членів.

Згодом додали та затвердили ще одного члена – Надію Боровик.

Вона заступниця  директора з охорони дитинства та материнства КНМП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3» Кременчука.

Наразі знову пропонують внести зміни до складу Госпітальної ради Південного госпітального округу Полтавської області.

Про це йдеться в проекті рішення, яке оприлюднили на сайті Кременчуцької міської ради.

На сесії хочуть відкликати делегованих членів Госпітальної ради Південного госпітального округу Полтавської області від м. Кременчука, а саме: Віктора Сичова та Ростислава Зауральського.

Натомість додати та затвердити делегованих членів  Костянтина Добрика (нинішнього директора Кременчуцької дитячої лікарні), а також Оксану Корлякову (директорку лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька»).

І тут найцікавіше, питання до розробників цього проекту рішення, а зокрема, до начальника управління охорони здоров’я Максима Середи (якого ще називають могильником кременчуцької медицини) – чому зміни в список делегованих членів Госпітальної ради вносять зараз. Адже Віктор Сичов звільнився з посади директора лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» аж у січні цього року. Докерувалися: головлікаря лікарні "Кременчуцька" Сичова звільнили

Тоді ж Ростислава Зауральського позицінували як лікаря-волонтера, який представлятиме Кременчук у напрямку медицини катастроф. Тепер його замінюють на ще одного директора міської лікарні. 

Кременчуцька газета зв'язалась з Ростиславом Зауральським. Для нього новина про можливе виключення з членів Госпітальної ради була несподіванкою. Він зазначив, що згідно з Положенням про Госпітальну раду, аби приймати кадрові рішення мали б скликати всіх членів госпітальної ради (9 членів). І включення/ виключення мали б затверджувати колегіально. Окрім того, він говорить, що на днях мав розмову з начальником управління охорони здоров'я Максимом Середою. Обговорювали різні питання, у тому числі і діяльність Ростислава Зауральського у розрізі члена Госпітальної ради. Чому зараз така ситуація - для нього дивина.

Доповнено.

Сьогодні, 12 грудня, на сесії міської ради кременчука розглянули дане питання.

Було кілька зауважень, але депутати питання підтримали. 

Зазначимо ще 2 грудня на засіданні постійної депутатської комісії із земельних відносин головний медик Кременчука Максим Середа повідомив, що насуваються зміни. А саме: скасовують усі Госпітальні округи на Полтавщині, а натомість створюють один. Він буде з центром у Полтаві. І до його складу увійдуть 9 членів з Кременчуцького округу.

Нагадаємо, два роки тому при формуванні списку делегатів в Госпітальну раду розгорілись неабиякі пристрасті. Тоді за допомогою «фіолетового» більшості владна верхівка Кременчука таки пробралася в нову структуру.

Нагадаємо, представники сільських громад, чиї представники є членами Госпітальної ради не розуміють, для чого оточенню мера потрібно було готувати позов.

Заміщення заступників - в Кременчуці владна верхівка пробирається в нову структуру.

Все одно Кременчук не має необхідної кількості голосів, щоб ухвалювати потрібні для себе рішення: лише вісім кременчуцьких делегатів при 25 членах ради.

Пристрасті кипіли задарма - госпітальний округ з центром у Кременчуці зникне

 

 

Марина Соловей

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться