Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 17 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Майже на 30% планують збільшити тариф на тепло і на 25% - на гарячу воду для споживачів Кременчуцької ТЕЦ

 

19 листопада 2020 12:20

Коригування тарифів.

ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» оголосила намір встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання тепла і гарячої води.

Відповідне повідомлення розміщене на сайті підприємства.

Тут пояснюють, що тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання тепла і гарячої води хочуть встановити, коригуючи окремі складові без зміни кількісних показників.

У КремТЕЦ нагадують, що діючі тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» на період з 1 жовтня 2020 до 30 вересня 2021 встановлені рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 8 вересня 2020 року №1301.

«Оскільки протягом строку дії тарифів відбулися зміни обсягу окремих витрат, пов’язаних з наданням послуг з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, з причин, які не залежать від суб’єкта господарювання, то може проводитися коригування тарифів. Протягом строку дії діючих тарифів відбулися зміни, пов’язані зі зміною обсягу окремих витрат з причин, які не залежать від суб’єкта господарювання, а саме: 11 листопада схвалено проєкт Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 24 грудня 2019 року № 3208», яким передбачається зміна з 01.12.2020р. тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ», - йдеться в поясненні.

Тож згідно з розрахунками Кременчуцької ТЕЦ, рівень економічно обґрунтованих тарифів за групами споживачів є :

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб та їх об'єднань приймаються протягом 7 календарних днів з дня опублікування даної інформації за адресою:

39610, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2, або на електронну адресу kanc01@kremtec.com.ua

Нагадаємо, Структура планованих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води ТОВ "КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ"

Нагадаємо, нещодавно тариф на тепло і гарячу воду для кременчужан зменшили. Кому 100, а кому 400 грн: кременчужанам перерахують плату за тепло та комунальні послуги

Читайте: Кременчуцька ТЕЦ із середини 2020 року знизить тариф на тепло та гарячу воду для населення на 6%, для бюджетників - на 10%

 

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися