Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 25 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Майже третина виручки від перевезень пасажирів у кременчуцьких тролейбусах йде повз касу

 

13 декабря 2018 12:50

За останній час дохід від рогатих так і не збільшився, хоча за нові гранатові тролебуси місто продовжує сплачувати кредит.

Сьогодні на сесії Кременчуцької міськради депутати розглядали питання про «Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 16 листопада 2017 року «Про затвердження Програми розвитку   міського   електротранспорту м. Кременчука на 2018-2022 роки».

Депутат Микола Порицький запитав та потім зауважив, що зарплатню Кременчуцькому тролейбусному управлінню (КТУ)п латять з міського бюджету і що варто перерахувати пасажиропотоки, оскільки підприємство досі приносить збитки Кременчуку.

Він же звернув увагу, що начальник транспортного управління Руслан Івашина ніколи не проводив даного аналізу і що з цього виходить, що близько 12 млн грн йде повз каси (близько 30% передбачених доходів). Тож М.Порицький здивувався, чому не внесені зміни доходів після останнього збільшення електротранспорту у місті.

«Якщо все вираховували, тоді він не міг би поставити свого підпису, знаючи, що у графі «доходи» у Вертюха (директор КТУ, авт.) мала б стояти циферка не 8 млн, а хоча б 20 млн», - зауважив Порицький.

«Чому у 2018 році спершу порахували 12 млн грн. доходу, а при нових тролейбусах - 8 млн грн - це і мене здивувало, це скоригуємо», - сказав мер Кременчука Віталій Малецький.

Також порахували, що середньоденна виручка у тролейбусному управлінні Кременчука – 39-55 тис. грн.

Та що коли буде електронна оплата квитка – виручка буде більшою, адже не «осідатиме» між пасажиром та кондуктором.

«Дохідна частина мала б збільшитися, але розходів більше. Адже ледь не кожен тиждень приходять нові тролейбуси. Назвіть мені остаточну цифру», - звернувся депутат Геннадій Іванян.

Тут мер пожартував, назвавши таке зауваження «70 тролейбусів Іваняна», провівши аналогію з кінострічкою «11 друзів Оушена».

«До кінця цього року має прийти 40 тролейбусів. І остання відгрузка – 14 машин будуть останніми, але вони їдуть по 2-3 машини», - додав В.Малецький.

А пізніше всі разом порахували, що до Кременчука прибуло 28 нових тролейбусів.

Зауважили про електротранспорт із автономним ходом, якість якого більшість депутатів, на відміну від мера, піддали сумніву.

«Якщо всі містяни однаково сплачували податки – то чому тролейбуси не ходять до віддаленіших мікрорайонів, ми мали б уже цю ситуацію вирішити», - укотре висловила свою думку депутатка Валентина Гордєєва.

Кілька депутатів відмітили, що скільки б тролейбусів не було – все одно на автономному ходу вони не доїжджатимуть до місця призначення.

Та що найцікавіше, ніхто не звернув уваги куди саме хочуть додати гроші, відповідно до змін.

Так, відповідно до пояснювальної записки, додатково виділять ще 1,5 млн грн на автоматизовану мийку та додаткові витрати.

Питання депутати підтримали.

Нагадаємо, плюс 1 млн 500 тис. грн додатково на автоматизовану мийку та інше: кременчуцька влада хоче затратити на тролейбусне управління.

Також читайте: поліцію просять розібратися в зловживанні та розкраданні бюджетних коштів в Кременчуцькому тролейбусному управлінні.

 

 

Аріна Алініна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться