Кременчуцька газета
Середа, 7 Червня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Майже за 34,5 млн грн поремонтують окремі ділянки дороги Соснівка-Кременчук-Горішні Плавні

29 липня 2019 10:55

На це підуть кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Окремі ділянки автомобільної дороги О1711371 /М-22/-Соснівка-Кременчук-Горішні Плавні планують поремонтувати за 34 млн 425 тис 124 грн. Відповідний тендер оголосили на сайті публічних закупівель Prozorro, де зауважено, що мінімальне пониження можливе у 3 тис 442 грн 51 коп.

Організотор закупівель - ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області».

У послуги входитиме: поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Соснівка-Кременчук-Горішні Плавні на ділянці км0+000-км15+855 Кременчуцького району Полтавської області (окремими ділянками).

Джерело фінансування: кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам; розрахунки по Договору проводяться шляхом поетапної оплати.

Та кременчужани звертають увагу на те, що на це залучатимуть кошти з держбюджету, які могли б бути залучені у Кременчук на інші потреби. У суму у 34 млн гривень входитиме асфальт та всі інші необхідні матеріали, які порахує підрядник.

І те, що Кременчук нещодавно закупив нову асфальтову установку великої потужності за 13 мільйонів гривень для виробництва асфальту. Проте той факт, що у Кременчука не купують асфальт, а, отже, місто не конкурентне у цьому плані і кошти на такі потужності були затрачені даремно.

Звідси і питання – чим «господарники» Кременчука конкретно допомагають місту, окрім подібних закупівель? І чим це допомогло місту, якщо мільйонні тендери виграють інші фірми?

 

 

Аріна Алініна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися