Кременчуцька газета
Вівторок, 16 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Мер Кременчука повідомив, що концерту на День молоді не буде, бо так хочуть молоді містяни

27 червня 2019 17:15

Хоча колись молодь міста ставала однією великою родиною.

Уже наступної неділі в Україні відзначатимуть День молоді. Кременчужани ще пам'ятають, як під час каденції минулих мерів – Глухова та Бабаєва – у місті влаштовували концерт на площі Перемоги, запрошуючи на святкування відомих естрадних зірок. Таким чином молодь міста ставала на вечері однією неймовірною великою родиною.

А у Кременчук їхали із навколишніх населених пунктів. Однак із приходом команди Малецького все змінилося. Чому немає концертів і День молоді перетворюється на звичайні вихідні - це питання журналістка Кременчуцькї газети задала самому міському голові. На це В. Малецький нагадав, що самі молоді кременчужани самі попросили не влаштовувати концертів, адже йде війна. І треба зберігати фінансові ресурси, зберігаючи їх на розвиток освіти, тощо.

І все було б добре, та тут варто нагадати, що Кременчук за часів команди Малецького перетворився на місто фестивалів. Тож виходить деяке протиріччя: і День молоді забули, і коли влаштовуються гучні концерти на новорічні чи інші свята, затрачаються мільйони на новорічні прикраси, то і війна забувається...

Нагадаємо, на зустрічі з молоддю мер Малецький похвалився невдалими спробами Кременчука лишатись молодіжною столицею України.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися