Кременчуцька газета
Четверг, 25 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Мер Малецький і його депутати підготували своєму патрону – нардепу Шаповалову на його День народження барський подарунок (Доповнено)

15 березня 2024 15:50

І якщо виділення цієї землі проходило на сесії дуже бурхливо під крики депутатам від громади: «Ганьба!», то завтра воно пройде, імовірно, тихо і технічно.

Сьогодні нардеп, колишній член парламентської фракції Партії регіонів, а тепер фракції «За майбутнє», яку пов'язують з олігархом Ігорем Коломойським – Юрій Шаповалов - святкує День народження.

Мер Кременчука Віталій Малецький і його депутатська більшість підготували своєму патрону – нардепу Шаповалову на його сьогоднішній День народження барський подарунок.

Так, завтра на сесії міськради буде прийняте рішення «Про розроблення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок».

Схоже, за цією канцелярською назвою стоїть доволі очікуване нардепом рішення – поділити ділянку, а потім мати можливість викупу ділянки під майном, і тим самим узаконити проживання родини на березі Дніпра і платити за територію менше.

Так депутати планують дозволити ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «АПІЛАК» (ідентифікаційний код 21072216) розробити технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 12817 кв м (кадастровий № 5310436500:10:002:0053) для експлуатації та обслуговування будинку відпочинку та будівлі охорони культурно-оздоровчого комплексу на вул. Флотській, 10 в Кременчуці, що перебуває в користуванні, на дві земельні ділянки:

- земельна ділянка № 1 – площею 221 кв м;

- земельна ділянка № 2 – площею 12596 кв м.

Тож раніше це була єдина ділянка під культурно-оздоровчий комплекс, в який звичайному кременчужанину було не потрапити. Бо в місті знають, що за загальною назвою приховується приватний будинок нардепа та його родини.

І якщо виділення цієї землі проходило на сесії дуже бурхливо під крики депутатам від громади: «Ганьба!», то завтра воно пройде, імовірно, тихо і технічно.

До речі, у своєму ж рішенні депутати зазначають, що земельна ділянка, яка підлягає поділу, має наступні обмеження:

- санітарно-захисна зона навколо об’єкту (санітарно-захисна зона від кар’єру, санітарно-захисна зона об’єктів транспорту);

- охоронна зона навколо (уздовж) об’єкта енергетичної системи;

- охоронна зона навколо інженерних комунікацій;

- водоохоронна зона;

- зона особливого режиму забудови (в межах червоних ліній вул. Флотської використовувати земельну ділянку відповідно до переважних та супутніх видів використання земельної ділянки, що визначені затвердженою містобудівною документацією та у відповідності до діючих державних будівельних норм та стандартів) (земельна ділянка №1);

- умова додержання природоохоронних вимог відповідно до ст. 111 Земельного кодексу України;

- інше обмеження (зона підтоплення).

Як повідомляли ЗМІ ще у 2015 році, у Кременчуці Полтавської області в природоохоронній зоні на березі Дніпра йде забудова на земельній ділянці, яку орендує підприємство сестри народного депутата Юрія Шаповалова – Ірини Мовчан.

За інформацією земельного управління виконкому Кременчуцької міськради, земельну ділянку на вулиці Флотській, 10 площею 1,2 га орендує приватне підприємство «Апілак».

Згідно з ЄДР, засновником «Апілак» є Ірина Мовчан. Крім того, вона керує приватним підприємством «Сав-юр», яке зареєстроване на вулиці Першотравневій, 44. За цією ж адресою знаходиться магазин мережі електроніки «Фокстрот». Раніше його регіональним керівником був Юрій Шаповалов. Засновником «Сав-юр» є ТОВ «Фокстрот-Кременчук» (кінцеві бенефіціари, згідно з ЄДР – Сандра Маделен Перин з Сейшельських островів і Юрій Шаповалов -“НГ”).

Одним з підтверджень того, що власниця «Апілаку» та керівниця «Сав-юр» є сестрою нардепа Юрія Шаповалова, можуть слугувати фото Шаповалової (Мовчан) у соцмережі «Однокласники». В її альбомі «Весілля сина» є фото нардепа з підписом «побажання щастя племіннику».

Народний депутат Юрій Шаповалов пройшов в Раду по мажоритарному округу у Кременчуці, а його племінник Олексій Мовчан також став нардепом.

Нагадаємо, договір на оренду цієї ділянки у 2015 році І.Мовчан отримала під вигуки «Ганьба».

Родичці нардепів Шаповалова та Мовчана надали дозвіл на розроблення техдокументації на ділянку на вул. Флотській (Доповнено).

Матір нардепа Мовчана, сестру нардепа Шаповалова, керівника ПП «Апілак» - Ірину Мовчан суд визнав винною.

Піддубна «копає» під Шаповалова.

 

Доповнено:

На сесії Кременчуцької міської ради депутати проголосували за питання «Про розроблення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок».

 

Марина Соловей


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися