Кременчуцька газета
Четверг, 18 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Мер Малецький каже одне, а робить інше: схоже, хоче зробити нову "сітку", аби зомбувати людей на виборах і почав з освітян

11 листопада 2022 13:30

Мер Кременчука говорить, що їздить в свій агіттур по школам з гарною метою - щоб освітяни підписалися на його Телеграм-канал,  аби люди знали, де черпати інформацію. Та, схоже, що робить нову "сітку", аби зомбувати людей на виборах. Якщо все, як він каже, - добровільно, то чому з директорів вимагають звіту про колектив із чітким вказанням інформації:  хто підписався і скількох підписав?

Колективи всіх дитсадків та шкіл міста мають зустрітися з керманичем Кременчука Віталієм Малецьким, прослухати його лекцію та аргументи щодо  підписки на його Телеграм-канал.

Аби не вийшло, як у ліцеї №10, де мер 41 хвилину з 45 переконував в необхідності цього, тепер В.Малецький додав  у свої зустрічі те, що людям потрібніше: розмови про наболілі питання.

Сам мер каже, що їздить по школам з гарною метою і спілкується з освітянами,  аби вони були готові до надзвичайних ситуацій.

Педагоги в основному не розуміють, чому їм розповідає мер, а не чиновники, які за це відповідають, називаючи такі тури мера популістськими.

Та, схоже, В.Малецький і Ко роблять нову "сітку" в Телеграм-каналі, аби зомбувати людей на виборах.

Якщо все, як він каже, - добровільно, то чому з директорів вимагають звіту колективу з чітким вказанням, хто підписався на соцмережі мера та інших посадовців та установ, які були зазначені на візитівці, яку освітянам раздавали перед зустрічу з мером?

Такій папірець ми побачили вчора після зустрічі мера у школі. 

І що цікаво його оберігають так, наче це все "золото партії".

Коли ми побачили, як  чиновниця міськвиконкому передала папірець директорці школи, то попросили показати його.

Вона розгубилася і передала папірець своїй колезі. Нам же почала розповідати, що "ці руки нічого не брали". Проте, коли ми зазначили, що маємо відеозапис, заявила, що це особистий наказ, а потім взагалі говорила будь-що... Але скільки ниточці не витися, все одно є кінець.

Мабуть колись кінець прийде і таким нахабно-відертим діям чиновників, а саме із обов'язковою звітністю після зустрічей мера з освітянами.

Як він сам говорить, після завершення турів по школах поїде на зустрічі з медиками та працівниками комунальних підприємств.

Тож шановні кременчужани! Моя вам порада, підпишіться на канал мера, адже там може бути, як і на інших каналах, потрібна інформація, але не піддавайтеся зомбуванню!

Як то кажуть: "Васька слушает, да ест!".

Ви ж люді розумні! Думайте, кого обирати наступного разу. А тим часом  у нашому місті вкрай невдоволені роботою В.Малецького.

Це підтверджують і самі кременчужани, які створили петицію і просять відставки Малецького  Та  влада цю петицію навіть не опублікувала у себе на офіційному сайті.

Ті ж педагоги минулого місяця вимушені писати заяви на відпустки за власним бажанням, адже у бюджеті міста, начебто, не вистачало коштів на зарплати, при цьому ущільнювалися учбові програми.

А тим часом можновладці на чолі з Віталієм Малецьким спрямовували понад три мільйони гривень «наближеному» до себе  підряднику на реконструкцію скверу «Нафтохімік». Навіщо зараз на сквер вистачати три мільйони - сказати важко? Можливо, меру потрібні кошти із відкатів?

Ледь зводять кінці з кінцями комунальні підприємства. При цьому вони просять  міську владу виділити з бюджету громади кошти на зарплати. А тим часом VIP-чиновники Кременчука себе не обділяють і, незважаючи на невдоволення громадян їхніми діями, щедро сиплять гроші у власні гаманці.

Якщо ви думаєте, що зарплата у мера чи його чиновників невелика, то ви ой як помиляєтеся! Наприклад, у липні міський голова Віталій Малецький до кишені поклав 118 тис 517 грн.

Схоже, його не турбує, що таку суму він просто на просто  не заробив. Тому що не підготував до нового навчального року укриття, не вирішив проблеми з "гуманітаркою", не допоміг містянам, вікна яких після влучання російської ракети в «Амстор»,  досі в плівці, а не зі склом...

Розуміючи падіння рейтингу, мер В.Малецький і "пішов у народ".

Нагадаємо, мер Малецький провів урок вчителям на тему: «Чому вони мають підписатися на його телеграм - канал та сторінку Шаповалова»

кременчужани про мера Малецького: від критики і образ до запитання коли він "звалить вже разом зі своїм оточенням" (18+)

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися