Кременчугская газета
Вторник, 25 Сентября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Мер Малецький планує боротися із порушеннями у оформленні земельних ділянок за допомогою бесіди

 

5 февраля 2018 14:25
Мер Малецький планує боротися із порушеннями у оформленні земельних ділянок за допомогою бесіди

«Тому що, якщо ви підете по «мовчазній згоді» – потім вам знову доведеться йти в ту саму раду, затверджувати проект землеустрою, потім зміни цільового призначення».

Сьогодні під час брифінгу меру міста Віталію Малецькому поставили питання стосовно «мовчазної згоди» під час безоплатної приватизації землі, що була у державній власності.

Безпосередньо журналістів цікавило, яким чином міськвиконком планує уникнути мовчазної згоди, якщо пленарні засідання сесії будуть проводитися не раз на місяць, як це було раніше, а раз на квартал. Напередодні лунала інформація, що міська влада не планує надавати дозвіл на розробку документації для землеволодіння у випадку, якщо протягом місяця не було надано рішення щодо запиту на оформлення.

«У нас сесії минулого року ніколи не були «місяць в місяць». Між сесіями були інтервали півтора місяці; десь більше, десь менше. Ніхто не претендував на мовчазну згоду. І зараз, я думаю, теж претендувати не буде. Ми опрацьовуємо сім проектів рішень, які є ризиковими. І з цими всіма заявниками ведеться робота юридичного та земельного управлінь. «Мовчазна згода» - це знаєте, така прихована форма беззаконня. У нас раніше була система в місті, коли в останній день перед сесією, за три хвилини до кінця робочого дня, заносили в канцелярію документи і потім наступала «мовчазна згода». А потім виникали ті бульвари, які ви бачили і всі інші об’єкти. Ми проти такої практики, і пояснюємо нашим землекористувачам – давайте діяти в правовому полі, давайте оформлювати дозвільні документи через рішення ради. Тому що, якщо ви підете по «мовчазній згоді» – потім вам знову доведеться йти в ту саму раду, затверджувати проект землеустрою, потім зміни цільового призначення. Дуже багато буде дій, пов’язаних з першим рішенням. Людина коли перший раз так нахабно порушить – матиме цілий ланцюжок взаємопов’язаних подій»,- пояснив позицію міськвиконкому пан Малецький.

 

Відео Олексій Орлов 

Поліна Семенова

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • Переможців конкурсу "Перший раз - в перший клас" нагороджено

    Малеча задоволена. А ми ще раз вітаємо переможців та всіх учасників!

    Сьогодні у офісі страхової компанії «Мега-Поліс» відбулось нагородження трьох переможців фотоконкурсу «Перший раз – в перший клас».

    Нагадаємо, цей конкурс Кременчуцька газета проводила спільно з партнерами до Дня знань  і саме наші партнери визначили трьох переможців.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться