Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 26 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Мер Малецький пообіцяв депутату і кумі Піддубній: аптеці на Петрівці - бути

 

25 октября 2019 12:30

Аби люди мали змогу придбати необхідні лікарські засоби за місцем проживання.

Вчора на сесії Кременчуцької міської ради депутат Оксана Піддубна підняла питання відкриття аптеки на мікрорайоні Петрівка. Депутат заявила, що на звернення мешканців вулиць Ціолковського, Маршала Рокосовського, Великокохнівської, Петровського (зараз – Олексія Древаля), Індустріальної та кварталу 304 щодо відсутності аптеки у мікрорайоні Петрівка нею було підготовлено проект рішення, в якому вона просила віднайти кошти на відкриття аптечного пункту у віддаленому районі міста (так би мовити – на околиці).

«За повідомленням мешканців, декларації з сімейними лікарями, які ведуть прийом в амбулаторії ЦПМСД №3 по вул. Олексія Древаля, 101, уклали близько 3500 дорослих пацієнтів та 900 дітей. Більш того, в мікрорайоні Петрівка проживають люди, які уклали декларації з сімейними лікарями інших ЦПМСД. Всі ці пацієнти (загалом їх близько 6 500 людей) потребують обслуговування в аптечному пункті, до якого буде зручно дістатися.

Раніше мешканці мали змогу купити ліки в приватній аптеці, яка довгий час була в приміщенні разом з магазином «Оптовичок» по вул.Ціолковського, але наприкінці липня цього (2019) року аптека закрилась і станом на сьогодні на Петрівці немає жодного аптечного пункту, адо найбільш наближеної аптеки добиратися щонайменше 35 хвилин, адже вона знаходиться за адресою квартал 274, буд 4.

Чи варто нагадувати про «місто без околиць» в рамках перевиборчої програми мера, чи про промову віце-мера, що це недоцільно та невигідно?
Чи може мешканці Кременчука невигідні владі?»
,- заявила депутат О.Піддубна і попрохала мера та свого кума Віталія Малецького вжити необхідних заходів задля відновлення роботи аптеки в зручному для мешканців мікрорайону місці (наприклад, по вул.Олексія Древаля, 101, в амбулаторії загальної практики сімейної медицини ЦПМСД №3), аби люди мали змогу придбати необхідні лікарські засоби за місцем проживання.

Мер запручався спочатку, але згодом заявив: «Аптеката буде. Ми ж самі собі не вороги!».

Нагадаємо, Депутатам пропонують допомоги мешканцям Петрівки з відкриттям комунальної аптеки.

 Люди бідкаються, що на Петрівці немає комунальної аптеки, влада – розводить руками.

 

 

Олег Булашев

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться