Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 26 Січня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Мер Малецький та «Порнофильмы»: під час сесії кременчуцької міськради розгорівся скандал (Доповнено)

 

26 червня 2019 12:45

Хлопця з відповідним написом на футболці попрохали вийти з сесійної зали.

Сьогодні, 26 червня, на сесії Кременчуцької міськради сталася неординарна ситуація, яка закрутилася довкола футболки, у яку був одягнутий один із операторів місцевого телебачення. Вона стала центром уваги мера міста на початку сесії. Як ви побачите на фото, на ній напис «Порнофильмы», нижче «Ты и есть сопротивление» та посередині серце, стиснуте у долоні.

Чи то запідозрив неповагу, чи з високої моралі, але мер міста висловив щодо неї декілька зауважень та попрохав оператора вийти і змінити одяг на більш доречний як для сесії. Оператор чи не почув, чи не звернув на це уваги. Після чого буквально через півгодини мер повторно звернувся до хлопця.

Зауважимо, така увага мера до напису, якщо сприймати його буквально, не дивна. Адже як ми писали раніше, досить часто на сесії «просувають» багато потрібних меру питань. Говорять, перед цим він навіть називає спеціальні слова, за якими багато «слухняних» депутатів рішення підтримують. Проти цього боряться активісти, виникає багато суперечок і інколи на сесії дійсно стає настільки гаряче, що назвати це сесією міськради дуже складно. Тож і не виключено, що прихід відеоператора у даному одязі мер міг сприйняти на свій рахунок.

Викликавши хлопця стати посеред сесійного залу, мер вкотре наполіг, щоб він перевдягнувся. Згадав навіть футболки, які може надати секретарка у його особистому кабінеті. І майже під час завершення його слів до хлопця підійшов начальник батальйону патрульної поліції міста Олександр Борзенко і вивів оператора із зали.

Що цікаво, напис на футболці «Порнофильми» та «Ты и есть сопротивление» – всього-на-всього назва та лозунг панк-групи.

Зазначимо, на цей випадок гостро відреагували місцеві журналісти, адже вважають, що працівник ЗМІ нічим не порушив закон.

Доповнено.

Через деякий час оператор перевдягнувся і пізніше повернувся до сесійної зали у футболці з написом «Стоп Цензурі!»

Доповнено.

13.20. Зараз дехто з журналістів та депутатів під стінами міськради одягли футболки з написами «Я люблю Визит. Стоп Цензуре!»

Дивіться: Онлайн-трансляція: XXXVII(37) сесія Кременчуцької міської ради Полтавської області VІІ скликання 26 червня 2019 року.

 

 

Аріна Алініна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися