Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 18 Січня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Мер Малецький відмовив у проханні депутату Березянському: зайвих коштів немає

 

14 січня 2022 09:50

Мовою документа.

У листопаді 2021 року на сесії Кременчуцької міської ради депутат Олександр Березянський, який за звичай голосує, як потрібно міському голові Віталію Малецькому, зачитав свій запит, який стосувався забезпечення в повному обсязі оплати праці тренерам на виконання постанови Кабінету Міністра України від 14.08.2019 р. № 755 «Деякі питання оплати праці дитячо-юнацьких шкіл».

«У серпні 2019 року за ініціативи профільного Міністерства молоді та спорту України було прийнято постанову КМУ від 14.08. 2019 року № 755 «Деякі питання оплати праці дитячо-юнацьких шкіл», яка набрала чинності 1 січня 2020 року. Безперечно зазначений акт став ще однією сходинкою на шляху збереження тренерсько-викладацького складу сфери фізичної культури і спорту, підвищення престижності роботи тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які як заклади фізичної культури і спорту є невід’ємною сучасної багаторічної, багатоступеневої системи олімпійської підготовки та відіграють значну роль в підготовці спортсменів резервного спорту до складу національних збірних команд.

Однак нажаль ця постанова не виконується в місті Кременчук. І, якщо в сфері освіти та медицини, субвенція збільшується від держави і надходить до місцевого бюджету на виконання тієї чи іншої постанови , то фінансування в повному обсязі оплати праці дитячо-юнацьких шкіл поклали на місцевий бюджет. Варто відмітити, що таке необґрунтоване ставлення до тренерів є не припустимим. Це люди, які контактують з дітьми, навчають їх спорту, роблять професіоналами і загалом зміцнюють здоров’я. Я впевнений, що цей крок суттєво підвищить іх дохід порівняно з минулими роками. Це сприятиме завоюванню більшої кількості золотих медалей спортивною громадою міста і країни в цілому, а також розширенню кола молоді, залученої до здорового способу життя», - заявив О.Березянський.

Тоді він попрохав управління молоді і спорту Кременчуцької міської ради спільно з фінансовим управлінням Кременчуцької міської ради передбачити в проєкті бюджету на 2022-2024 роки додаткові кошти на підвищення оплати праці тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл Кременчука  в розмірі 30% від посадового окладу у вигляді надбавки працівникам (за високі досягнення у праці, за складність, напруженість у роботі) з бюджету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району.

«Я за двома руками. Але бюджет цього не витримає...», - заявив мер Кременчука Віталій Малецький.

І ось тепер стало відомо, що у запиті пану Березянському остаточно відмовлено.

"Бюджетом Кременчуцької міської територіальної громади на 2022 рік не передбачено кошти на підвищення оплати праці тренерів-викладачів ДЮСШ відповідно до постанови КМУ від 14.08.2019 р. №755.

В умовах обмеженої фінансової забезпеченості комунальні заклади і установи сфери фізичної культури і спорту працюють в межах затверджених корисних призначень, передбачених бюджетом Кременчуцької міської територіальної громади на 2022 рік",- сказано у відповіді Віталія Малецького депутату О.Березянському.

«Афера вищого пошиву»: як Малецький позбавив Кременчук нових спортивних майданчиків

Спортивний майданчик у Потоках: виявлено купу порушень

Депутати вимагають: у бюджеті виділити додаткові кошти на підвищення оплати праці тренерів-викладачів ДЮСШ Кременчука 

У Кременчуці хочуть відкрити відділення олімпійського виду спорту TAEKWONDO WTF

 

Клим Соколов

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися