Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 29 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Мерія Кременчука приховує дані про диплом віце-мера Усанової і депутати з можновладцями згодні 

 

12 декабря 2018 12:20

Мер зі своєю молодою командою на звернення мешканців та депутатів надає, як правило, банальні відписки.

Сьогодні на сесії Кременчуцької міської ради депутатка Оксана Піддубна  зачитала депутатський запит, який стосувався віце-мера Ольги Усанової, а саме її диплому.

«До мене, як депутата Кременчуцької міської ради, звернувся громадський активіст, Марченко Артем Юрійович, який повідомив, що на його запит з проханням надати копію диплому про освіту віце-мера Усанової О.П. надійшла відписка, що запитувана інформація є конфіденційною.

З огляду на те, що у виконкомі Кременчуцької міськради ретельно приховують інформацію про освіту віце-мера, заробітна плата якої лише у вересні цього року склала 74 863 грн, виникає припущення – чи то освіта віце-мера Усанової О.П. не відповідає займаній посаді, чи то взагалі має місце куплений диплом про вищу освіту. Можливо, саме тому ця інформація стала конфіденційною та приховується?»,- заявила депутат Піддубна.

Далі вона пояснила, що мер зі своєю молодою командою на звернення мешканців та депутатів надає, як правило, банальні відписки, то вимушена звертатися через депутатський запит задля отримання інформації, яка мала б оприлюднюватися ще під час затвердження віце-мера на посаду.

«Повідомляю, що відповідно до ст.5 ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування» та п.2 ст.5 ЗУ «Про захист персональних даних» інформацію про освіту посадових осіб органів місцевого самоврядування не можна відносити до конфіденційної, тобто інформації з обмеженим доступом, адже відповідна освіта безпосередньо стосується здійснення особою посадових або службових повноважень. Тобто, фактично відсутні жодні підстави ненадання копії диплому Усанової О.П. на запит громадського активіста Марченка А.Ю.

Враховуючи вищевикладене, вимагаю міському голові Кременчука надати доручення відповідним службам міськвиконкому надати копію диплому (дипломів) про вищу освіту віце-мера Усанової О.П.»,- заявила О.Піддубна.

Також вона відзначила, що зобов’язується оприлюднити отриману копію диплому віце-мера, адже зазначена інформація буде цікава як представникам ЗМІ, так і кременчужанам, які за свій кошт утримують чиновницю.

"Прошу визачитися. Одна "краснодипломна" випускниця просить документи в іншої "краснодипломної" випускниці. Ну що будемо мірятися дипломами", - таким коментар був мера Кременчука Віталія Малецького.

Проте депутати запит колеги не підтримали.  

Нагадаємо, не знепритомнійте: стали відомі суми зарплат Малецького і його заступників за вересень - вони приголомшують

 

 

Марина Соловей

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться