Кременчуцька газета
Четверг, 29 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Меру Кременчука порадили позбутися радника та звернути увагу на штат виконкому – задля економії бюджету

4 грудня 2023 10:30

На що градоначальник зауважив, що з деяких відділів і так звільняються молоді спеціалісти через те, що не вистачає зарплат.

Нещодавно, на сесії Кременчуцької міськради, після прийняття депутатами питання про «Про затвердження структури та загальної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області VIII скликання» депутатка Лариса Гориславець заторкнула питання про те, що від початку головування у нашому місті Віталієм Малецьким – виросло число співробітників виконкому.

«Зокрема, в апараті міського голови за часів Олега Мейдановича Бабаєва було 13 штатних одиниць, зараз – більше 20.

Зокрема, хочу звернути увагу на те, що радника міського голови ми не чули - не бачили, публічних виступів не знаємо,  з яких питань він радить - теж нам не відомо.

І, враховуючи те, що Віталій Олексійович у нас досвідчений керівник, багато років на посаді, і без радників та дуже великого апарату міського голови зможе впоратися.

Одним словом, я закликаю виконком, особисто Віталія Олексійовича звернути увагу на кількість персоналу і можливо, бюджет, який ми скоро прийматимемо урізаний та куций – можливо, не обхідно переглянути кількість співробітників у структурних підрозділах і зокрема, в апараті міського голови», - звернулася до мера  Л.Гориславець.

На це мер відповів, що вводячи посаду помічника ветеранів не збільшували загальної чисельності, просто перевели деяких працівників на ставку помічника ветерана.

«У наступному році нам доведеться робити чимало подібних кроків. Адже це цільова програма і як і програма мед гарантій, фінансуватиметься за рахунок держави. Але поки певний період ми повинні це підтримати і з місцевого бюджету і, можливо, для цього нам доведеться збільшити і чисельність виконкому», - прокоментував мер.

Лариса Гориславець підтримала, що посада помічника ветерана справді необхідна.

«Але в тому ж апараті міського голови у нас є відділ громадського бюджету – саме того, який уже кілька років не працює. І тому я за економне та раціональне використання коштів», - порадила вона ще на один відділ, на якому можна було б зекономити.

На що мер зазначив, що це відділ партисипативних практик. Та що цей відділ окрім громадського бюджету займається ще й гуманітарною допомогою ат іншими проєктами.

«Давайте його перейменуємо і назвемо відділом гуманітарної допомоги – відділом фасування та розподілу і давайте назвемо начальника молоді, спорту та гуманітарної допомоги», - очевидно, з деякою іронією сказав мер. Та додав, що деякі молоді люди хочуть звільнятися з відділів через те, що не вистачає зарплат.

Нагадаємо, Утримання «VIP-дев’ятки» Кременчука у жовтні коштувало кременчужанам пів мільйона гривень

У КТРК знову запитали про діяльність, фінансову підзвітність і звідки у них взялося «Полтавське обласне телебачення» - за рахунок коштів бюджету Кременчука

 

Ліна Романченко

відео Микити Ліцкевича


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися