Кременчуцька газета
П'ятниця, 19 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Мешканці багатоповерхівки на Київській,14 влаштували збори: одні - за ОСББ, інші - за ЖЕК, але більшість присутніх проти старого голови ОСББ

18 червня 2024 11:20

Пролунали пропозиції обійти кожну квартиру і дізнатися, хто за ЖЕК, а хто за ОСББ. Та що остаточне вирішення - питання часу.

Напередодні ввечері мешканці багатоповерхівки на Київській,14 влаштували збори. У цьому будинку частина кременчужан сплачує кошти за ексвитрати управляючій компанії «Житлорембудсервіс», а частина об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку. Але і ті, й інші в більшості від майже 100 присутніх на зборах, виступають проти голови ОСББ Віктора Теслі. Вони кажуть, що раніше він шляхом обману створив ОСББ і за останні роки не з’являвся у будинку.

Більшість від тих, хто зібрався на збори, були пенсіонери, які хочуть, аби ОСББ було ліквідовано. За це вони, без попередньої реєстрації, і проголосували. Але якщо потрібно, аби їх рішення було легітимним, тепер слід обійти мешканців і в спецбланках зборів назбирати більше, ніж 66% підписів мешканців.

«Хто у вас зареєструвався?» - намагався дізнатися голова ОСББ Віктор Тесля, якому частина мешканців сплачує кошти за ексвитрати, але люди лише завалили його запитаннями і докорами, що «потрібно зняти його з посади, куди він сам себе призначив».

У ході активного і гарячого спілкування люди відкрито казали голові ОСББ:

«Ми проти вас… Відмовтеся від посади…»

Загалом збори нагадували якийсь балаган, поки слово не взяв один з мешканців, який попрохав пана Теслю відповісти на поставлені ним питання.

Перше з них стосувалося того, чи законно створене ОСББ?

Голова ОСББ заявив, що має рішення суду про законність його створенн.

«Чому тоді частина людей платить за ексвитрати вам, а частина ЖЕКу?» - пролунало наступне запитання.

В.Тесля заявив, що він писав листи в «Житлорембудсервіс» з цього питання, але вони їх вперто ігнорують, хоча є рішення міськради про передачу будинку саме ОСББ.

«Житлорембудсервіс» не передав рахунки. Ми писали фірмі «Вас», але вони що хочуть, то і творять…Ми подали в суд… А поки кожен співвласник платить на різні рахунки – в ОСББ і на рахунок управляючої компанії…» - каже В.Тесля.

«Чому ви нас називаєте хворими людьми?» - запитала одна з жінок голову ОСББ, демонструючи відповідне підтвердження з чату будинку.  На це питання чіткої відповіді не пролунало.

«Чому ми маємо перейти в ОСББ?» - запитав один з чоловіків.

«За 20 років вас управителі на 15 млн грн грабонули. В інших будинках, які вже перейшли в ОСББ, вже і вікна замінені і все інше робиться. У вас ліфт зупинився і вони на це вам коштів не дали»,- пояснив В.Тесля.

Далі зустріч знову перейшла в спілкування по групах і прирікання.

«Відмовтеся від посади!» - запропонували люди В.Теслі.

«Я не тримаюсь на цій посаді, але я проти, щоб будинок не був ОСББ. Пропонуйте нового голову і я не проти»,- сказав В.Тесля, але бажаючих не було.

Люди вирішили обговорити це питання у подальшому. Пролунали пропозиції обійти кожну квартиру і дізнатися, хто за ЖЕК, а хто за ОСББ і хто за старого голову ОСББ чи за те, аби його змінити. Більшість з присутніх з цим погодилися, але це питання часу.

Нагадаємо, Понад чотири роки протистоянь: голова кременчуцького ОСББ підозрює змову міської влади і керуючої компанії у інтересі на приміщення в їх будинку

 

Олег Булашев 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися