Кременчуцька газета
Четверг, 20 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Мешканці Кременчуцької, Полтавської, Миргородської, Білицької громад - найактивніші по зверненнях фахівців контакт-центрів

18 травня 2024 16:00

Актуальними залишаються окремі проблемні моменти у сфері благоустрою населених пунктів, декомунізації та охорони здоров’я.

Протягом минулого тижня мешканці Полтавщини активно зверталися за допомогою для вирішення своїх життєвих проблем та повсякденних ситуацій. Фахівцями центру отримано майже 200 дзвінків, зокрема кожний третій від внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомлена на сайті Полтавської ОВА.

Питання соціального захисту населення все ще утримують першість, але інтенсивність надходження таких звернень продовжує зменшуватися. Цього тижня близько 40 заяв стосувалися продовження виплати державної допомоги для ВПО. Отримувачі інших соціальних призначень зверталися у 20 випадках.

Кожне шосте звернення містило питання житлово-комунального господарства. З проблемами незадовільної роботи ліфтів у Полтаві звернулося близько 10 мешканців багатоквартирних житлових будинків. Натомість, через проведення аварійних робіт на колекторі почастішали нарікання на обмеження в послузі централізованого холодного водопостачання в обласному центрі.

Актуальними залишаються окремі проблемні моменти у сфері благоустрою населених пунктів, декомунізації та охорони здоров’я.

Найбільш активними були мешканці Полтавської, Кременчуцької,  Миргородської, Білицької громад.

Із 207 звернень, що зареєстровані протягом тижня, більшість переадресована з Урядової гарячої лінії та контакт-центрів міністерств.

За результатами опрацювання раніше отриманих заяв та скарг 176 заявників отримали письмові відповіді з ґрунтовними роз’ясненнями, практично кожне десяте звернення було вирішено позитивно.

Кожен за потреби може зателефонувати на безкоштовний номер гарячої лінії: 0800502230 чи на додаткові номери: 0506927431, 0666568727 та отримати довідкову інформацію або оформити звернення. Лінії працюють цілодобово.

Робота в напрямку сприяння громадянам в реалізації конституційного права на звернення триває постійно.

 

 

Ліна Романченко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися