Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 15 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Мешканці сіл, які живуть поруч із ставком-випарником НПЗ: «Тече нафта. Щодня -  в землю. Смердить. А ще 30 років тому нас мав відселити НПЗ»

 

10 июля 2020 16:30

«Ми воду возимо тричі на тиждень. Раніше 6 разів і бочки пропарювали. Це взагалі жах!»

Вчора, 9 липня,  під час зустрічі губернатора Полтавщини Олега Синєгубова та нардепа Олексія Мовчана з мешканцями сіл Бондарі, Оспатівка, Василенки Кременчуцького району люди підняли питання неналежної якості води у підземних джерелах і тієї води, яку привозять до сіл завдяки фінансувнню «Укртатнафти».

Після дуже емоційних вигуків підсумував висловлювання селян в.о.старости села В’ячеслав Бондар.

«... Зараз у всьому регіоні, на Полтавщині,  впав рівень води. Я спеціально поміряв рівень води у колодязі в сусіда Харитона - там на три відра. У свердловинах  є вода. А в багатьох людей у колодязях немає води. У нас вже є список бажаючих, яким потрібно додатково пробити свердловину. Та я хочу сказати владі, що 30 років завозиться сюди питна вода. Півтори  кілометри від нас є ставок-випарник Кременчуцького нафтопереробного заводу. Тече нафта. Щодня -  в землю. Смердить. А ще 30 років тому нас мав відселити НПЗ. Але він став приватним і нас не відселили. А Кириленки відселили. Зараз сідаємо у будь-який Джип, їдемо туди і я покажу, як тече нафта в землю. Вже 30 років НПЗ виділяє нам кошти на підвезення води. Я б показав вам машини, яким по 30 років. За підвіз води платять 37 тисяч гривень щомісячно. Це на зарплату, на бензин. Тож ми воду возимо тричі на тиждень. Раніше 6 разів і бочки пропарювали. Це взагалі жах!»,- каже В.Бондар.

Губернатор Полтавщини Олег Синєгубов, вислухавши скарги селян щодо питання належного водозабезпечення, попрохав написати йому офіційного листа, аби він втрутився в ситуацію та намагався мешканцям сіл допомогти.

Нагадаємо, Велике переселення: керівництво Біланівського ГЗК обіцяє переселити села, з урахуванням пропозицій селян, до 2023 року

 

 

Марина Соловей

  

   

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться