Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 10 Декабря 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

"Мешканцям - тарифи, КТРК - додаткові мільйони": "Агіт ТБ Малецького" отримало ще більше грошей з міського бюджету

 

12 декабря 2018 17:05

Всі забули, що на тих же депутатських комісіях вимагали і звіту про діяльність КТРК і про те, чим займаються 35 працівників і у скільки обходиться їх утримання.

Сьогодні на засіданні міської ради депутати затвердили фінансування кременчуцької телекомпанії, яку в народі називають "Агіт ТБ Малецького", на рівні 8 мільйонів на рік. І хоч діяльність цього комунального підприємсва викликає обурення народних обранців і було чимало різких виступів щодо роботи, та чарівні слова міського голови Віталія Малецького "прошу голосувати -прошу підтримати" зробили свою справу. 

"Мешканцям-тарифи, КТРК - додаткові мільйони", - зауважила депутатка міськради Оксана Піддубна на пропозицію збільшити в 2019 році фінансування комунальної телекомпанії.

Вона внесла пропозицію не робити цього для  КТРК. Та цю правку депутати не підтримали. Як не підтримали пропозицію депутата Миколи Порицького щодо зменшення фінансування.

Читайте: Малецький та Ко схаменіться: тарифи підвищуєте, громада-бідніє, а ви отримуєте величезні зарплати. Тож може поділитися статками?!

Далі депутати хотіли побачити керівника КТРК Сергія Перепелятника і поцікавитися, що то за така нагальна потреба із  збільшення штатів.  (Під час засідання депкомісій стало відомо, що цього року штат КРТК зріс майже на десяток працівників)

Та виявилось, що Сергій Перепелятник у відрядженні. Відповідати взялась керівниця прес-служби міськвиконкому Юлія Перепелятник. І вже за її словами, збільшення штату КТРК із 26 до 35 осіб потрібно, бо телекомпанія вийшла на рівень трансляції каналу "Чумгак", "Датагруп", "Сетілайт". І це потребує додаткових техпрацівників. 

І хоч відповідь розробниці проекту рішення Юлії Перепелятник не задовольнила народних обранців і було схвалено пропозицією депутата Геннадія Іваняна, згідно якої буде створено спецальну комісію, яка розбиратиметься з діяльністю "Агіт ТБ Малецького", та грошей з бюджету підкинули на два мільйони більше, ніж було в 2018 році. 

І вже всі забули, що на тих же депутатських комісіях вимагали і звіту про діяльність КТРК і про те, чим займаються 35 працівників і у скільки обходиться їх утримання. Відповіді на ці запитання не пролунало. 

Нагадаємо, гроші після звіту: депутати вимагають від «АгітТБ Малецького» відзвітуватися за витрачені міські фінанси.

Апетит зростає: Агіт-ТВ Малецького просить на наступний рік 8 млн грн.

Піддубна хоче заслухати звіт директора «Агіт ТБ Малецького» Сергія Перепелятника.

У Кременчуці думкою депутатів нехтуються повністю.

Кременчуцькі антикорівці підозрюють, що "Агіт ТБ Малецького" купило обладнання майже на півмільйона гривень у свого працівника в обхід «Prozorro».

А також, сьогодні повний аншлаг на бюджетній депутській комісії в мерії Кременчука.

 

Марина Соловей

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться