Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 5 Лютого 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Територію по вулиці Сердюка віддали під будівництво та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ

30 січня 2020 13:45

Загалом на земельних торгах під забудови визначили три місцеві ділянки.

Сьогодні у Кременчуцькій мерії у рамках Регіонального інвестиційного аукціону відбулися земельні торги на оренду трьох місцевих ділянок під забудови. На участь прийшли бажаючі поторгуватися за землю, щоб потім збудувати на ній необхідні споруди для подальшого бізнесу.

Перший лот – ділянка розміром 0,2944 га по проїзду Галузевому (в районі будинку №70) «для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості». На торгах переміг громадянин, який погодився сплачувати 27 тис 116 грн щорічної орендної плати із орендною ставкою у 3,17%. Дану ділянку віддавали в оренду на 49 років.

Другий лот – ділянка площею 0,0994 га у центрі міста (в районі вул. І.Сердюка, 33) для «обслуговування будівель кредитно-фінансових установ». Право оренди на земельну ділянку надавалося також на 49 років за 161 тис 385 грн річних + орендна ставка у понад 3%.

Третю земельну ділянку «для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури» пропонували по вулиці Ярмарковій – площею 0,0732 га. Оскільки ділянка знаходиться на території лінії електропередач, там заборонене капітальне будівництво. Тож і оренда відповідно, склала менший термін - на 10 років. На торгах погодилися на оренду за 41 тис 977 грн у рік + орендна ставка у 3,27%.

 

 

Ліна Романченко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися