Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 3 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Міськрада готує кременчужанам на зупинках безплатні Wi-Fi, зарядки для смартфонів та платіжні термінали для оплати мобілок і «комуналки»

 

28 июля 2017 13:20
Міськрада готує кременчужанам на зупинках безплатні Wi-Fi, зарядки для смартфонів та платіжні термінали для оплати мобілок і «комуналки»

Де будуть розташовані чудо-зупинки і в якій кількості – поки не відомо.

На найближчій сесії міської ради, що має відбутися 31 серпня, депутати будуть визначатися чи підтримати проект рішення  «Про реалізацію проекту «Кременчуцькі зупинки – очікування з комфортом», який вже розміщений на веб-порталі Кременчуцької міськради.

Даний проект передбачає, як сказано в документі, заміну деяких старих зупинок на нові (або реконструкцію вже існуючих).

Розробником проекту виступає комунальне підприємство «Кременчук Інвест», представники якого планують отримати від області гроші у розмірі 500 тис. гривень в рамках обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2017 року.

В тому разі, якщо «Кременчуцькі зупинки – очікування з комфортом» переможуть на конкурсі в Полтаві, то й Кременчук теж має виділити із бюджету кошти у сумі 540 тис. гривень.

У підсумку, на суму понад 1 мільйон кременчужанам обіцяють появу Смарт-зупинок.

Такі зупинки мають бути «нафаршировані» USB-портами для зарядки мобільних гаджетів, Wi-Fi, терміналами для придбання електронних квитків, терміналами поповнення рахунку мобілок та сплати комунальних послуг, а також – рекламними сітілайтами.

Реалізацію проекту передбачають на наступний 2018 рік.

Втім, бодай приблизна кількості нових/оновлених зупинок, які хоче отримати місто, у вищеозначеній програмі не вказана.

Тоді як місць очікування громадського транспорту в нашому місті налічується близько 300  – якщо вірити розробникам вказаного проекту рішення.

Не менш цікавим є і відсутність у даному проекті документу навіть згадки про комунальне підприємство «Ринкова площа», яке було створено кілька років тому саме для модернізації старих зупинок громадського транспорту в Кременчуці.

Нагадаємо, віднедавна мешканці Кременчука відтепер можуть сплачувати проїзд у тролейбусах за допомогою смартфонів. Для того, щоб купити квиток, потрібно відсканувати QR-код за допомогою мобільного додатку Приват24. Таку альтернативу звичайному спосібу оплати запровадили Кременчуцька міська рада,  Приватбанк та Кременчуцьке тролейбусне управління. Технологія “Платежі по QR-коду” була розроблена спеціалістами  ПриватБанку. 

 

Фото format-tv.net

Михайло Андрієнко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться