Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 9 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

“Місто для людей Кременчук” завжди готова до мирного врегулювання будь-яких ситуацій

 

3 июля 2020 12:15

Судова справа.

Наступного дня після запуску опалення в квартирі кременчужанки сталася аварія - передчасний виход з ладу ділянки трубопроводу центрального опалення. Внаслідок цього стеля та стіни стали вологими, зникло освітлення і т.ін. Мешканка звернулася до суду з позовом до ТОВ “Місто для людей Кременчук” про відшкодування матеріальних і моральних збитків.

Крюківський райсуд Кременчука розглянув цю цивільну справу і виніс рішення на користь позивача, але з значним зменшенням позивних вимог. Так мешканка міста хотіла відсудити в керуючої компанії матеріальну шкоду в розмірі 73 тис 227 грн та моральну шкоду, яку вона оцінила ще в чималі 150 тис грн. Та розглянувши всі матеріали, надані сторонами, суддя Діана Зоріна ухвалила позовні вимоги до Товариства з обмеженою відповідальністю «Місто для людей Кременчук» про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок залиття, задовольнити частково.

Таким чином, вирішено стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Місто для людей Кременчук» на користь позивача:

  •  матеріальну шкоду, завдану залиттям квартири, в розмірі 55 тис 215 грн,

  •  моральної шкоди, завданої залиттям квартири, в розмірі 25 тис грн,

  • судові витрати, понесені на оплату послуг експерта, в розмірі 1 тис 444 грн,

  • судові витрати, понесені на оплату судового збору, в розмірі 837 грн 98 коп.

Тобто втричи менше ніж планувала стягнути позивачка. І це навіть менше того, що пропонували в керуючій компанії задля мирного врегулювання справи. 

“Я особисто спілкувався з клієнткою і пропонував допомогти з ремонтом квартири. Але ж на мирову за менше ніж 100 тисяч гривень вона не погоджувалась. Тепер будемо подавати апеляцію і доводити це питання до вирішення суто в правовому полі”, - каже директор ТОВ “Місто для людей Кременчук” Сергій Зінченко.

Він також наголошує, що й надалі буде відхиляти всі претензії з неякісних робіт з підготовки будинку до опалювального сезону. І додає, що компанія завжди готова до конструктивного діалогу й врегулювання будь-яких спірних ситуацій мирним шляхом.

 

Марина Соловей

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться