Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 29 Січня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Молодший бакалавр – можливість вищої освіти за двома ЗНО

 

25 червня 2021 12:50

Запрошуємо всіх не втрачати шанс!

Цьогорічна вступна кампанія розпочалася в дуже напруженому режимі для вступників та їх батьків. Отримавши перші невтішні результати проходження ЗНО (за даними УЦОЯО у 2021 р. 31,11 % учасників не склали ЗНО з математики, 8,33 % – з фізики, з 8,94 % до 15,79 % – з іноземної мови), вступники та їх батьки опинилися в ситуації зневіри, розчарування, невизначеності в подальшому майбутньому. Особливе занепокоєння батьків та їх дітей викликають результатам ЗНО з математики, яка цього року, на відміну від минулих років, стала обов’язковим предметом при вступі для більшості спеціальностей.

За порадою та роз’ясненнями, що робити в ситуаціях, коли вступник має позитивні результати лише із двох предметів ЗНО, але хоче розпочати вищу освіту вже цього року, ми звернулися до відповідального секретаря приймальної комісії Полтавського університету економіки і торгівлі О. Куцевол:

– Щодня до нас надходять дзвінки та електронні листи-звернення щодо можливостей вступу для отримання вищої освіти вже цього року за наявності лише двох ЗНО. Можемо запевнити, що Полтавський університет економіки і торгівлі має чудову пропозицію для таких абітурієнтів. ПУЕТ вже не перший рік приймає на навчання за ступенем молодшого бакалавра за 9 спеціальностями, а саме: Економіка, Фінанси, банківська справа та страхування, Маркетинг, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, Право, Харчові технології, Готельно-ресторанна справа, Туризм, Міжнародні економічні відносини. Молодший бакалавр – це ступінь вищої освіти з терміном навчання 2 роки.

З його дипломом у випускника є можливість або розпочати професійну діяльність за обраним фахом або продовжити навчання на бакалавраті  й отримати диплом бакалавра (за 2 роки), причому, за будь-якою спеціальністю Університету з більш широкого переліку. Отже, маючи лише два предмети ЗНО за чотири роки навчання, ви отримуєте не лише повну вищу освіту на бакалаврському рівні, але й, за бажанням, два дипломи з різних спеціальностей.

Запрошуємо всіх не втрачати шанс отримати вищу освіту за двома ЗНО! Для ознайомлення з переліком спеціальностей молодшого бакалавра та правилами вступу переходьте за посиланням https://vstup.puet.edu.ua/ або звертайтеся до приймальної комісії ПУЕТ зручним способом, за телефоном: +380662251237 (Viber), +380671542643 (Тelegram).

 

 

За інформацією Полтавського університету економіки і торгівлі

 

На правах реклами

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися