Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Мрію про індустріальний парк у Кременчуці хочуть похоронити на Свіштовському кладовищі


31 июля 2018 13:45

Ідея про функціонування індустріального парку в нашому місті завершується плачевно.

Сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії з питань екології та земельних питань розглянули питання, пов'язані з індустріальним парком "Центральний". Спершу керівник Спецкомбінату ритуальних послуг Олег Прихнич повідомив, що гостро постало питання розширення Свіштовського кладовища.

"Зараз на Свіштовському кладовищі захоронено більше 32, 6 тис людей. Площа цвинтаря більше 35 га. Вільними залишилось - 2,7 га, а це не більше, ніж на півтори роки", - його слова.

Він зазначив, межують з цвинтарем лише землі, які педбачені під облаштування індустріального парку. І далі стало зрозуміло, що йтиметься про розподіл земель. Уже заступник директора КП «Кременчук Інвест» Павло Бедрацький взявся пояснювати, чому хочуть ліквідувати індустріальний парк.

І далі йшла мова про успіхи, про те, що індустріальний парк Кременчука потрапив у першу п'ятірку індустріальних парків України, про численні презентації і не лише в Україні. За словами П.Бедрацького, робота була успішною та наразі результату немає. Інвестори не прийшли. Тут пояснення: не змінилось законодавство, немає ніяких преференцій і пільг для інвесторів. А також, аби зробити ділянку привабливою, потрібно 30 млн грн на розвиток інфраструктури і транспортної структури і ще більше 10 млн грн, як внесок за землі міста.

Тож тепер проект ліквідовують, як той, що не мав успіху. І тепер ділянку ділять і 20 га виділять під цвинтар, а 150 га пропонують виставити на інвестиційний конкурс і здавати в оренду. Бедрацький запевнив, що лише за оренду землі місто щорічно матиме більше 13 млн грн. І більш того, є бажаючі вести на цих землях бізнес, пов'язаний з відновлювальними технологіями.

Депутатка міськради Оксана Піддубна поцікавилась, чи це не фірма, пов'язана з нардепом-тушкою Шаповаловим. Пан Бедрацький запевнив, що ні. Але списку бажаючих не надав депутатам. Говорив, що є серед бажаючих державна фірма. Далі були дебати щодо того, скільки місту обійшовся проект Індустріальний парк, та навіщо його " штовхали" в Кременчуці. Тут цифри були різні: пан Бедрацький переконував що це менше 800 тис. грн за весь період: 5 років. А О.Піддубна, навела іншу цифру - 2,3 млн грн.

"Індустріальний парк був частиною передвиборчої програми Маленького, він обіцяв 5000 робочих місць. Де вони?" - слова Піддубної.

А далі місцевий активіст Костянтин Красовський захотів допомогти депутатам і вніс пропозицію: всю ділянку, передбачену під індустріальний парк надати під цвинтар.

" Ото правильно: всіх закопати", - репліка з залу.

Питання виносить на сесію, тож дебати будуть ще і в сесійній залі.

Нагадаємо, Малецький здався: проект Бабаєва - кращий в Україні індустріальний парк «Центральний» ліквідують!

Індустріальному парку «Центральний» майже 5 років: депутати не хочуть звіту про його роботу.

Отакої: розроблено проект детального плану території індустріального парку «Центральний».

В Кременчуцькій мерії визначились зі схемою зонування території Індустріального парку, де передбачено … авторинок.

Які «секрети», пов’язані з нардепом Шаповаловим, зберігає Індустріальний парк «Центральний».

«Індустріальним парком «Центральний» незаконно керують родичі та друзі нардепа Шаповалова» - Піддубна.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться