Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 25 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«Музей би з такою швидкістю ремонтували, як дають дозволи на кіоски для своїх»: ще до рішення виконкому «виріс» кіоск на зупинці біля «Амстору»

 

21 мая 2019 12:00

Правоохоронні органів мають перевірили чи є у діях віце-мера корупція.

Минулого тижня члени воконкому Кременчука на чолі з керманичем Віталієм Малецьким прийняли рішення про погодження ТОВ «ПІК-18» розміщення чотирьох зблокованих торговельних павільйонів на вулиці О.Халаменюка, у районі майданчика для міжміських маршруток біля торгівельного центру «Амстор».

Проте ще до прийняття цього рішення один з кіосків вже стояв на зазначеній території. Зазвичай мер Віталій Малецький бачить такі порушення та наказує демонтувати незаконновстановлені МАФи, а тут промовчав і засунув язик куди подалі. Чому?

Скоріше за все тому, що у засновниках ТОВ «ПІК-18» рідний брат дружини першого віце-мера Кременчука Володимира Пелипенка – Андрій Дон. Це прізвище ми вже згадували у наших публікаціях.

Він є засновником ТОВ «Кременергобуд». Це підприємство «вляпалося» у скандал з проектом ремонту освітлення в школі №26. 

Цікаво, що під час прийняття рішення виконкому депутат Оксана Піддубна допитувалася в мера, чому дозвіл на встановлення кіосків надається тільки рідним першого заступника мера й більш нікому і може є сенс в цьому випадку провести конкурс, а землю виділити тому, хто запропонує найкращі умови.

Вона також питала, чи не є корупцією в разі голосування пана Пилипенка за це рішення. Але дані питання залишилися без відповідей. Мало того, пан Пелипенко проголосував за рішення про розміщення чотирьох зблокованих торговельних павільйонів на вулиці Халаменюка.

Депутат Піддубна вже заявила, що напише заяви до правоохоронних органів аби вони перевірили чи є у діях віце-мера корупція.

А тим часом коли ми прийшли фотографувати кіоск, який «виріс» на зупинці міжміських маршруток ще до прийняття рішення виконкому, водії вже знали, хто стоїть за цим об’єктом і з сумом заявили:

«Музей би з такою швидкістю ремонтували, як дають дозволи на кіоски для своїх».

Нагадаємо, сніг не зруйнував конструкцій даху «»Амстору".

 "Ноги можна зламати": Кременчук зустрічає пасажирів міжміських маршруток слизотою і горбами.

 Кременчужани скаржаться на сміття біля «такого собі автовокзалу»

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться