Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 3 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

На 14,3% збільшити оплату за тепло та на 16,6% за кубометр гарячої води - що пропонує "Теплоенерго" кременчужанам (Доповнено)

 

2 октября 2018 12:50

Незабаром ще одне обов'язкове підняття тарифів.

Зараз у центрі позашкільної освіти Кременчука відбуваються відкриті слухання комунального підприємства «Теплоенерго» про підвищення тарифів на тепло та гарячу воду.

Головний інженер «Теплоенерго» Руслан Кравченко нагадав основні причини, за якими передбачене збільшення тарифів: на ремонт тепломереж, зарплату працівникам та головна причина - підняття тарифів від ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод".

Щодо останнього, то як повідомила представник підприємства, КВБЗ збільшив для комунального підприємства теплову енергію - від 13 і більше відсотків; на покупну енергію - на 35,4%.

Також підприємство назвало підвищені тарифи для них - на електроенергію на 8,7%. Серед причин - і зростання ціни на реагенти на 19,9%.

Також повідомили, що збільшилися витрати на оплату праці на 7,3%.

Таким чином, тариф на теплову енергію для абонентів житлових будинків збільшився на 14,3%, гаряча вода коштуватиме 99,13 грн за кубометр гарячої води з рукосушаркою, та 92,53 грн - за кубометр без рукосушарки (у середньому збільшення по гарячій воді на 9%).

Доповнено:

 Активіст Сергій Костецький нагадав про те, що «Теплоенерго» підвищує тарифи до одних із найбільших по Україні, подібно до "Київобленерго" та "Чернігівобленерго". Та, що питання підняття запропонували швидко і, що його варто обговорювати на сесії міськради.

Натомість,  директор комунального підприємства Віталій Одношевний відповів, що якщо не буде підвищення - не буде надане містянам тепло від "Теплоенерго" та попередив про обов'язкове ще одне підняття тарифів незабаром.

Нагадаємо, Онлайн: відкриті слухання на КП «Теплоенерго» щодо підняття тарифів на тепло і гарячу воду.

Чергове здорожчання: КП «Теплоенерго» оголосило про намір встановити нові тарифи.
 

 

 

Ліна Романченко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться