Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 5 Лютого 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

На 42,7% збільшилося захворювань на туберкульоз на Полтавщині упродовж пів року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року

9 вересня 2022 19:00

Збільшення рівня захворюваності пов’язане, зокрема, і з виявленням туберкульозу у людей, які через військову агресію рф, були змушені залишити свої домівки в регіонах з активними бойовими діями.

За 6 місяців 2022 року в Полтавській області захворюваність на всі форми туберкульозу, включаючи рецидиви, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросла на 42,7% і склала 23,4 на 100 тисяч населення проти 16,4 за 6 місяців 2021 року (Україна — 23,3 та 21,2 відповідно). Про це інформував директор КП «Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер» Володимир Печериця на черговому засіданні Полтавської обласної ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу, ВІЛ та наркозалежності.

Збільшення рівня захворюваності пов’язане, зокрема, і з виявленням туберкульозу у людей, які через військову агресію рф були змушені залишити свої домівки в регіонах з активними бойовими діями.

Для своєчасного виявлення хворих на туберкульоз Володимир Печериця запропонував активніше залучати керівників територіальних громад, у яких компактно проживають люди з регіонів активних бойових дій, співробітників соціальних служб урядового й неурядового секторів, використовувати для обстежень на туберкульоз мобільних рентгенологічних установок.

 

 

Аріна Алініна

За матеріалами Новини Полтавщини
 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися