Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 29 Листопада 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

На адвокатку Бехтер, яка захищала інтереси пенсіонерки без відповідного на це права, поступила нова скарга: адвокатка «завалена» справами?

 

22 жовтня 2021 16:45

«Вважаю, що викладені обставини свідчать про прийняття адвокатом Бехтер Лілією Валерівною надмірної кількості доручень на надання правової допомоги, які вона не може належно виконати та систематичного умисного ігнорування обов’язків щодо участі у судових розглядах справ, обґрунтовують факт наявності в діях адвоката Бехтер Л.В. дисциплінарного проступку».

Керівництво Товариства з обмеженою відповідальністю «Інвестиційно-промислова компанія «Полтавазернопродукт» звернулося до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Полтавської області зі скаргою на адвоката  Лілію Бехтер, яку наші читачі вже, мабуть, знають по «земельній справі», де вона захищала інтереси пенсіонерки без відповідного на це права.

У скарзі сказано, що «Полтавазернопродукт» звернулось до судів з понад сотнею позовних заяв через те, що спірні земельні ділянки перебували з 2008-2018 років на підставі договорів оренди в користуванні у ТОВ Інвестиційно-промислова компанія «Полтавазернопродукт» (Позивача), діючі договори оренди землі (терміном дії до 2023-2027 років) було незаконно достроково розірвано власниками земельних ділянок і укладено договори оренди землі з новим орендарем - ТОВ «Райземінвест-2017», внаслідок чого оспорювані угоди про дострокове розірвання договорів оренди землі з Позивачем та договори оренди землі з ТОВ «Райземінвест-2017» оскаржуються в суді.

Представником як всіх власників земельних ділянок, так і нового орендаря по 124 позовних заявах є адвокат Бехтер Л.В., яка представляє інтереси відповідачів на підставі виключно ордеру про надання правової допомоги без надання до суду та іншим учасникам підтверджуючих доказів договірних відносин.

З початку вступу адвоката Бехтер Л.В. до зазначених справ, вона розуміла, що це суттєвий обсяг справ, який фізично один правник не може охопити.

У період з вересня-липня 2020-2021 року адвокаткою систематично  здійснювалось відкладення розгляду справ і дуже часто без зазначення та обґрунтування причин пропуску участі у розгляді справ. Зобов’язання суду надати підтверджуючі докази поважності причини пропуску судових засідань Бехтер Л.В. жодним чином виконано не було.

Зазначимо, що 24.02.2021 року та 25.02.2021 року адвокатом Бехтер Л.В. було  відкладено розгляд майже 30 справ, які знаходяться у провадженні суддів Миркушіної Н.С., Коновода О.В. Хорольського районного суду Полтавської області, за позовними заявами ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» із-за участі адвоката Бехтер Л.В. в іншому судовому засіданні. Проте  вимога суду надати відповідні підтверджуючі документи  виконана  не була.

По вищевказаних 16 справах, які перебувають у провадженні судді Миркушіної Н.С., наступний судовий розгляд призначили на 05.03.2021 року, але повторно адвокат Бехтер Л.В. не з’явилась в судове засідання, у зв’язку з чим знову відклали розгляд справи. Доказів, які б підтверджували поважність причин пропуску судових засідань, надано не було.

Суддя Миркушіна Н.С. відклала розгляд справ на 12 квітня  2021 року, проте адвокатка Бехтер Л.В. знову не з’явилась на судовий розгляд справ і жодного підтвердження поважності своєї відсутності не надала. Розгляд справ відклали до 29.04.2021 року та 14.05.2021 року, на які остання не з’явилась і їх відклали.

 Аналогічна ситуація була наявна і по справах судді Коновода О.В., які відклали на 30.03.2021 року.

27.04.2021 року адвокат Бехтер Л.В. не з’явилась на судовий розгляд справ, що знаходяться у провадженні судді Старокожко В.П.

Аналогічна ситуація з розглядом справ у Семенівському районному суді Полтавської області, на які адвокат Бехтер Л.В. систематично не з’являється та з непідтверджених нічим обставин відкладає їх розгляд.

«Додатково зазначу, що в матеріали вищевказаних справ,  які були призначені на 21.04.2021 року, адвокатом Бехтер Л.В. було подано клопотання про перенесення розгляду справ на іншу дату у зв’язку з участю її у розгляді справи №547/3**/20, що знаходиться у провадженні Полтавського апеляційного суду, проте на розгляд зазначеної справи у апеляційному суді адвокат також не з’явилась, у свою чергу подала клопотання про відкладення розгляду справи у зв’язку з її участю 21.04.2021 року у розгляді справ №547/1***/20, 547/7*/21, 547/7*/21 у Семенівському районному суді Полтавської області», - сказано у скарзі.

У документі зазначені і інші приклади, коли адвокат Бехтер Л.В. не з’явилась та подала клопотання про відкладення судового засідання без надання інформації та документів щодо причин її відсутності.

«Тобто, адвокат Бехтер Л.В. зловживає своїми професійними правами, безпідставно не з’являється на судові розгляди справ, у зв’язку з надмірним завантаженням не може забезпечити професійне надання правової допомоги та сумлінно виконати обов’язки перед клієнтами та іншими учасниками судових процесів, не виконує покладені на неї обов’язки судами, чим спричиняє суттєве затягування розгляду справ у судах та матеріальні втрати підприємства, яке здійснює оплату судових зборів, оплату адвокатам, які представляють інтереси останнього в судах та інші витрати пов’язані з необхідністю участі у судових розглядах справ.

Весь цей час із за вказаних обставин Позивач позбавлений можливості своєчасного розгляду справи і відновлення свого порушеного права.

Маючи вже зобов’язання перед більше ніж 100 фізичними особами та юридичними особами у більше ніж 100 справах, адвокат Бехтер Л.В. при вирішенні питання про прийняття доручень на надання правової допомоги ще іншим особам повинна була зважити свої можливості щодо виконання доручень і зобов’язана була відмовитись від прийняття нових доручень, якщо є обґрунтовані підстави вважати, що вона фізично не зможе приймати участь у судових засіданнях», - сказано у скарзі.

Там же міститься нагадування, що правилами адвокатської етики 2012 передбачено, що адвокат не повинен приймати доручення на надання правової допомоги, якщо він через обсяг зайнятості не зможе забезпечити обґрунтовано необхідну сумлінність виконання. 

«Вважаю, що викладені обставини свідчать про прийняття адвокатом Бехтер Лілією Валерівною надмірної кількості доручень на надання правової допомоги, які вона не може належно виконати та систематичного умисного ігнорування обов’язків щодо участі у судових розглядах справ, обґрунтовують факт наявності в діях адвоката Бехтер Л.В. дисциплінарного проступку.

На підставі вищевикладеного та керуючись статтею 34 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» прошу

розглянути скаргу по суті; провести перевірку по викладеним доводам та притягнути адвокатесу Бехтер Лілію Валеріївну до дисциплінарної відповідальності і застосувати до нього дисциплінарне стягнення – попередження», - сказано у скарзі, яку підписав виконуючий обов’язки Генерального директора ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» М. Уткін.

У Ради адвокатів Полтавської області «Кременчуцькій газеті» повідомили, що на 21 жовтня 2021 року мало відбудеться засідання дисциплінарної палати КДКА Полтавської області.

На засіданні планували розглянути дисциплінарну справу стосовно адвоката Бехтер Лілії Валеріївни. Проте це засідання не відбулося через хворобу керівника дисциплінарної палати. Дата наступного засідання буде повідомлена додатково.

Нагадаємо, земельні махінації, або Як адвокат Бехтер захищала інтереси пенсіонерки, яка їй не давала на це право.

Земельні махінації у Кременчуцькому районі нагадують прислів’я «Без мене - мене одружили»

Адвокатку Бехтер, яка захищала інтереси пенсіонерки, яка їй не давала на це право, можуть позбавити права на зайняття адвокатською діяльністю.

Земельні махінації у Кременчуцькому районі, схоже, не обійшлися без чиновницького благословення

Адвокатка без повноважень Бехтер програє суд у одному з епізодів земельних махінацій у Кременчуцькому районі

Відомий бізнесмен Тарас Чекурда відхрещується від земельних махінацій на Полтавщині та адвокатки Бехтер

Проти адвокатки Бехтер, яка захищала інтереси пенсіонерки без відповідного на це права, порушено кримінальну справу

Проти адвокатки Бехтер, яка захищала інтереси пенсіонерки без відповідного на це права, порушено дисциплінарне провадження

 Адвокатка Бехтер, яка захищала інтереси пенсіонерки без відповідного на це права, тепер судиться із Радою адвокатів

 

 

Олег Булашев 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися