Кременчуцька газета
Середа, 24 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

На базі книги-легенди Кременчука в одному з ліцеїв вирішили вибудовувати освітню стратегію

14 вересня 2022 14:30

Вийшов новий розділ книги про історію нашого міста.

Сьогодні у Міській художній галереї презентували новий розділ книги «Мій Кременчук: легенди, історії, сучасність в картинах». Варто нагадати, що цей проєкт допомагає визначити обличчя Кременчука за його межами. Про це нагадала авторка книги, керівниця комунального закладу «Кременчуцька міська художня галерея» Оксана Бойко.

Нове видання розпочинається зі знайомства з кременчуцьким розписом, також тут можна побачити наше місто на 3-D мапі. У цій книзі вперше за сотні років з’являється візуалізація фортеці, яку збудували козаки за проєктом Гійома Боплана.

Вперше тут з’являється й текст пісні «Пливе щука з Кременчука» двома мовами: які знали 100 років тому та у перекладі на англійську мову. Увійшли у книгу зокрема 20 легенд про наше місто та ще багато цікавого, у тому числі і інтерактивні елементи.

«Ця книга заводить нас в подорож часами», - розповідає О.Бойко.

Тож не дивно, що на базі нового видання у ліцей №10 вирішили вибудовувати свою освітню стратегію. Тобто, елементи цієї книги учні вивчатимуть за заняттях. Окрім цього, сьогодні підписано Меморандум про співпрацю між учасниками Міжнародного просвітницького проєкту по збереженню і популяризації елементу нематеріальної культурної спадщини «Легенди Кременчука». Його учасниками стали не лише представники міської ради, а й науково-просвітницький центр «Відродження», Товариства «Знання України», який очолює Микола Степаненко, асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку, яку представляє заступник директора комунального підприємства «Інститут розвитку Кременчука» Андрій Мельник.

Долучилася сюди й Ассоціація філателістів Україні, в особі Володимира Скляра; арт-клуб «Du talon», в особі директора, композитора Сергія Горюновича, тощо. Тож не дивно, що учасники заходу насолодилися музичним твору відомого кременчуцького композитора.

Нагадаємо, У Кременчуці на стінах художньої галереї відкрили мурал та меморіальну дошку Устимовичу, а ще започаткували ритуал: доторкнутися до старого каменя - і прибуде сила

 

 

Олена Сінтюріна

Фото Олександра Попенка


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися