Кременчуцька газета
П'ятниця, 2 Червня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

На дорозі Кременчук-Власівка можуть з’явитися лежачі поліцейські

26 липня 2019 10:55

Ситуація потребує негайного втручання та відповідного реагування.

Сьогодні Кременчуцька райрада схвалила текст звернення депутатів Кременчуцької райради до Служби автомобільних доріг Полтавської області та Головного управління Національної поліції області стосовно облаштування пішохідних переходів біля Кривушівського навчально-виховного комплексу.

У тексті сказано, що неодноразові звернення до представників депутатського корпусу Кременчуцької районної ради членів педагогічного колективу та батьків учнів Кривушівського НВК стосовно небезпеки, на яку наражаються діти по дорозі до навчального закладу, викликають занепокоєння.

«Дорога біля школи Кривушівського НВК – це завжди ризик аварійної ситуації. Активний дорожній рух і відсутність належних дорожніх атрибутів, будь-то дорожня розмітка, попереджувальні знаки, світлофори або «лежачі поліцейські», є небезпечними. Правильно ж облаштовані переходи не тільки вбережуть дітей від неприємностей, але й привчать дотримуватися правил дорожнього руху, що необхідно кожному. Це – основа профілактики дорожньо-транспортного травматизму біля школи чи садочка. На жаль, дорога, що йде повз Кривушівський НВК, – дуже насичена транспортом, бо зв’язує між собою два великих міста – Кременчук та Світловодськ», - розповіла на сесії депутат райради Наталя Машошина.

За її словами, питання безпеки на даній дорозі є досить актуальним, адже воно стосується, перш за все, дітей, а також і дорослих пішоходів, а це, у свою чергу, постійно нагадує про проблеми пішохідних переходів, які навіть за наявності дорожньої розмітки є досить небезпечним місцем. Необхідно подбати про організацію дорожнього руху біля навчального закладу, де існує підвищена ймовірність появи дітей на проїзній частині.

«Отже, дана ситуація потребує негайного втручання та відповідного реагування. Тому ми, депутати Кременчуцької районної ради, звертаємося з проханням термінового вирішення питання облаштування пішохідних переходів біля Кривушівського НВК: встановлення на частині дороги обласного значення, яка прилягає до даного навчального закладу, засобів примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки, а також інших дорожніх атрибутів (світлофорів, розмітки, нанесеної світловідбиваючою фарбою, відповідних попереджувальних знаків тощо)», - сказано у прийнятому депутатами  у зверненні.

Нагадаємо, онлайн: двадцять восьма сесія Кременчуцької районної ради.

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися