Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 17 Жовтня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

На Глобинщині - вотчині керівника Джуся від "Майбаха", правоохоронці винайшли порушників

 

30 липня 2021 14:00

Протоколи передані до суду.

Глобинська міська рада живе дуже спекотно, а у більшості випадків причина цьому - її керівник від партії "За майбутнє" - мер Станіслав Джусь. Він конфліктує з громадою та частиною депутатів. Останні звільняють його заступників та секретаря міськради.

Тепер же стало відомо, що правоохоронцями складено та вручено протокол за ч.1 ст.172-6 КУпАП "Порушення вимог фінансового контролювідносно депутата Глобинської міської ради восьмого скликання Полтавської області Химинця Я.Ю. та Шкірко В.М., які несвоєчасно без поважних причин подали щорічну декларацію за 2020 рік.

Протоколи передані до суду.

У статті "Порушення вимог фінансового контролю" сказано, що несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, - тягне за собою накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунку в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані - тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою або другою, вчинені особою, яку протягом року піддали адміністративному стягненню за такі ж порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією доходу чи винагороди та з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на один рік.

Подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, - тягне за собою накладення штрафу від 1 тис до 2 тис 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Примітка. Суб’єктом правопорушень у цій статті є особи, які відповідно до частин першої та другої статті 45 Закону України "Про запобігання корупції" зобов’язані подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Відповідальність за цією статтею за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, стосовно майна або іншого об’єкта декларування, що має вартість, настає у випадку, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму від 100 до 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Нагадаємо, раніше народні обранці виступили проти обрання секретаря міськради від «За майбутнє»

У мера Глобиного - представника "За майбутнє" Джуся депутати все ж таки звільнили заступника Артюшенка

Черговий скандал у представника партії «За майбутнє», мера Глобино Джуся: депутат подав заяву до поліції щодо фальсифікації документів

Жлобська душонка: на школу коштів не вистачає, на лікарню - теж, а за свої премії мер Глобиного від «За майбутнє» Джусь - судиться

"Гламурна синя кульбабка", депутат Дядик потрапив між молотом і ковадлом через свого однопартійця - мера Глобино Джуся

 У "Майбаха" мінус один: через суд відсторонено з посади секретаря міськради, партійця Шаповалова та Малецького

 

 

Лазор Леснін 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися