Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 6 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Колишню територію КП «Благоустрій Кременчука» продовжують забудовувати

 

19 квітня 2021 14:15

Зараз чекають пропозицій.

Управління містобудування та архітектури Кременчуцької міської ради повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті «Детальний план території по вул. Небесної Сотні, в районі будинку №53 в м.  Кременчуці Полтавської області».

Повідомлення розміщене на офіційному сайті Кременчуцької міської ради.

У межах детального плану передбачається нове будівництво трьохсекційного багатоповерхового житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями по вул. Небесної cотні, в районі будинку № 53. Орендар даної земельної ділянки ТОВ «Моноліт Буд Інвест».

А саме - передбачається нове будівництво дев’ятиповерхового трьохсекційного житлового будинку по вул. 1905 року, в районі будинку №27 (друга черга будівництва), нове будівництво трьохсекційного багатоповерхового житлового будинку в районі пров. Сумського на земельній ділянці №27 по вул. 1905 року (третя черга будівництва), нове будівництво будівлі торгово-побутового обслуговування мешканців групи житлових будинків на земельній ділянці №27 по вул. 1905 року (третя черга будівництва).

Дана земельна ділянка знаходиться у постійному користуванні КП «Благоустрій Кременчука» згідно державного акту на право постійного користування.

Після закінчення будівництва на даній земельній ділянці необхідно буде виконати розмежування земельної ділянки: для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків та для експлуатації адміністративної будівлі та господарства КП «Благоустрій Кременчука».

Житлові будинки на ділянці розміщуються з урахуванням будівель, які будуються, та намічених до будівництва в даній частині мікрорайону житлових та громадських будівель. Двір закритий від протягів і, в той же час добре провітрюється та інсолюється. Відстані між будівлями і спорудами витримано у відповідності до нормативних вимог.

Основні під’їзди автомобільного транспорту та пішохідні підходи до проектованої земельної ділянки передбачені з вулиці Небесної сотні, також передбачений проїзд з боку вул. 1905 року. Житлові будинки розміщені із урахуванням умов інсоляції таким чином, щоб утворити дворовий простір, на якому розміщуються майданчики для ігор дітей, відпочинку дорослих, для занять фізичними вправами, для паркування велосипедів.

Вздовж фасадів житлових будинків передбачені проїзди шириною 4,5 м. Вказані проїзди використовуються також для проїзду спецтранспорту на випадок пожежі для можливості евакуації мешканців будинків за допомогою пожежних драбин.

З графічними матеріалами та пояснювальною запискою можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради, на сторінці управління містобудування та архітектури, в розділі «Основні положення генерального плану міста та детальних планів територій» та в приміщенні управління містобудування та архітектури, каб. 222, в робочі дні з 09.00 до 16.00. Відповідальний за організацію ознайомлення з матеріалами проекту та розгляду пропозицій – заступник начальника управління-начальник відділу планування, забудови міста та містобудівного моніторингу управління містобудування та архітектури Ковальчук Вікторія Володимирівна.

Зауваження та пропозиції стосовно даного проекту приймаються лише до 19 квітня 2021 року за адресою: площа Перемоги, 2, каб 219.

Нагадаємо, У Кременчуці будуватимуть нові багатоповерхівки

 

 

Світлана Павленко

          

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися