Кременчуцька газета
Середа, 17 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

На "Кременчукводоканалі" також не вистачало на зарплату працівникам: кошти просили з бюджету міста

19 вересня 2022 19:45

Для забезпечення сталої і безперебійної діяльності підприємства, з метою оплати енергоносіїв та погашення інших зобов’язань "Кременчукводоканал" вимушений працювати на умовах скорочення робочого тижня, з додатковими вихідними днями.

Через невідповідність діючих тарифів фактичним витратам, під час дії воєнного стану у 2022 році  комунальне підприємство "Кременчукводоканал" опинилося у складних фінансових умовах.

Про це сказано у пояснювальній записці до проєкту рішення Кременчуцької міської ради щодо програми роботи КП "Кременчукводоканал".

Там зазначається, що у поточному році не були відкориговані тарифи на послуги водопостачання та водовідведення, затверджені у 2021 році, спостерігається загальне зниження реалізації послуг, що суттєво впливає на зменшення доходів підприємства.

Крім того, відбувається ріст цін на всі матеріальні ресурси, необхідні  для безперебійної роботи підприємства, у тому числі - хімічні реагенти, паливно-мастильні матеріали...

Для забезпечення сталої і безперебійної діяльності підприємства, з метою оплати енергоносіїв та погашення інших зобов’язань "Кременчукводоканал" вимушений працювати на умовах скорочення робочого тижня, з додатковими вихідними днями.

У зв’язку з відсутністю коригування найближчий час діючих тарифів на централізоване водопостачання і централізоване водовідведення підприємство просить у бюджеті міста до кінця року передбачити 15 млн грн на зарплату працівникам.

Депутати у п’ятницю, 16 вересня, цю пропозицію керівництва "Кременчукводоканалу" погодили. Вся справа тепер за наповненням бюджету міста.

Нагадаємо із міських проєктів Малецький збирає кошти на зарплату кременчуцьким комунальникам

Читайте: Власних коштів "Теплоенерго" може не вистачити на своєчасну виплату зарплати в опалювальний період: вирішено борги місту поки що не повертати

 

Олег Булашев

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися