Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 23 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

На Крюківському вагонзаводі опрацьовують усі питання, пов’язані за запобіганням поширення коронавірусу

 
 

 

27 марта 2020 17:15

Для цього створили спеціальний штаб.

На Крюківському вагонзаводі створено штаб, який організовує і координує дії колективу в умовах поширення коронавірусу. Очолив його голова правління - Максим Крамаренко. Інформація про це розміщена на сайті підприємства.

Як зазначає М.Крамаренко, на виконання перших рішень цього органу, на підприємстві з’явилися  плакати, які пояснюють небезпечність COVID-19, правила протидії коронавірусу, норми гігієни, яких має дотримуватися кожен, щоб уникнути зараження. Плакати передано в усі підрозділи заводу, де їх вивішено на видних місцях.

Також вирішено придбати 6 безконтактних термометрів, щоб посилити контроль та уникнути поширення будь-якої вірусної інфекції серед працівників підприємства. Медичними працівниками лікувально-оздоровчого центру підприємства планують закупити експрес-тести для попередньої діагностики коронавірусу.

Розповів М.Крамаренко і про те, що, на прохідних, в адміністративних будниках впроваджено режим посиленого вологого прибирання із застосуванням дезинфікуючих засобів. Оскільки інтенсивність праці прибиральниць значно зросла, погоджено збільшити їм оплату праці.

І повідомленні зазначають, що у 3-4 рази збільшено норму видачі засобів гігієни всім працівникам підприємства. У місцях перебування значної кількості працівників розміщено ємності з антисептиком і дозаторами, щоб кожен міг обробити руки. Дезінфікуючі засоби передано в усі підрозділи для обробки дверних ручок, поручнів та інших поверхонь з метою знезараження.

Працівники підприємства, які перебували останнім часом на відпочинку чи у відрядженні за межами країни, або в регіонах України, де виявлено найбільше випадків захворювання на коронавірус, на заводі рекомендують знаходяться вдома на двотижневій самоізоляції. А їх електронні перепустки на цей час заблоковано, щоб унеможливити бажання «відвідати колектив та поспілкуватися».

Також, за словами М.Крамаренка, на підприємстві вирішено мінімізувати виїзди у відрядження, скасувати збори та конференції, наради за участю значної кількості людей. Ділове спілкування та вирішення невідкладних питань здійснюється телефоном, скайпом, електронною поштою та іншими способами сучасного безконтактного зв’язку. Також вагонобудівникам, які цього бажають, на період карантину пропонують оформити оплачувану щорічну відпустку і провести цей час в ізоляції, вдома. Проробляється можливість праці деяких фахівців у режимі віддаленого доступу. Особливо це стосується працівників старшого віку, які за статистикою медиків, відносяться до групи найбільшого ризику у плані захворювання на коронавірус.

Також планується організувати необхідну допомогу ветеранам підприємства.

Через дефіцит захисних медичних масок у мережі аптек, організовано їх виготовлення Слід зазначити, що на пошивній дільниці корпусу пасажирського вагонобудування виготовляють медичні маски. Тож усі працівники заводу будуть забезпечені засобами захисту.

Працюють на підприємстві і над питанням щодо доставки фахівців з місця проживання на завод. Це знадобиться у разі прийняття рішення про зупинку громадського транспорту.

Через те, що в країні може бути оголошений надзвичайний стан, штаб проробляє план дій і для такого варіанту розвитку подій.

А ще за рішенням наглядової ради і правління для потреб медичних закладів міста виділено значні кошти, закупляється необхідне обладнання та засоби захисту.

Про роботу підприємства у квітні за встановленим порядком видаватиметься наказ, в якому буде оговорено режим праці з урахуванням епідеміологічної ситуації.

 

За матеріалами джерела Олена Сінтюріна

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися