Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 31 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

На КЗТУ ввели в дію систему, що зменшує викиди речовин у повітря

 

10 октября 2018 14:00

Члени робочої групи, яка займається питаннями викидів підприємств, пересвідчились, як виконується міська програма.

Сьогодні на Приватному акціонерному товаристві (ПрАТ) "Кременчуцький завод технічного вуглецю" відбулось засідання робочої групи, яка займається питанням дослідження шкідливих викидів підприємств Північного промвузлу.

Як пояснив директор підприємства Вячеслав Яворський, членів робочої групи, чиновників, депутатів запросили, аби показати роботу систему конденсації і збору випарів з буферної ємності.

Цю систему змонтували в вересні цього року, вже пройшли пусконалагоджувальні роботи, випробування. Її ввели за рекомендації Інституту громадського здоров"я ім. Морзєєва. За приклад взяли системи промислових гігантів коксохімічної промисловості України.

Нова установка дає можливість прибирати зайву воду з сировини, яка прибуває на підприємство. Тож її змонтували в цеху підготовки сировини. Далі її відправляють уже в існуючі котли-утилізатори.

Перший заступник директора - головний інженер ПрАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю» Олександр Давидовський запевнив присутніх, що додаткове навантаження на котли-утилізатори мізерне. І єдиним правильним способом обмежити ці викиди в атмосферне повітря, є їх очищення і утилізація.

Він продемонстрував акт ефективності роботи системи.Є висновки - систему конденсації і збору випарів з буферної ємності на ДСП визнати ефективної і відповідно внести зміни у нормативно-правові документи.

Депутат Кременчуцької міськради Олександр Роженко нагадав, що одним із пунктів програми боротьби зі шкідливими викидами у Кременчуці є пункт, де регламентується встановлення датчиків на джерелах викидів і поцікавився, чи є в планах підприємства. На це була відповідь Вячеслава Яворського: "потрібно вивчити питання вартості, та принципово відмовлятися від цього на КЗТУ не будуть".

Члени комісії нагадали, що запуск цієї установки це лише перший пункт виконання програми заходів із зменшення шкідливих викидів. Та є другий – який регламентує зменшення викидів усіх речовин і вплив на робочі і санітарні зони.

І як результат роботи комісії: продовжити роботу з цим підприємством, далі доопрацьовуючи питання викидів речовин в атмосферу.

В. Яворський зазначив, що на підприємстві завжди готові до співпраці і готові надавати необхідну інформацію щодо екологічних питань.

Нагадаємо, черговий "популізм": кременчуцьким депутатам пропонують ввести заборону на роботу заводу технічного вуглецю

 

Світлана Павленко, фото автора

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться