Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 30 Січня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

На Полтавщині через прокуратуру домоглися сплати орендної плати за землю у майже 64 га

19 серпня 2022 19:00

Товариство упродовж 2020 - першого кварталу 2021 років утворилася заборгованість на загальну суму 413 тис. грн.

На полтавщині відбулося стягнення орендної плати та повернення земельних ділянок загальною вартістю більше 115 млн грн територіальній громаді шляхом задоволення позовів Решетилівської окружної прокуратури. Про це інформує прес-служба обласного підрозділу прокуратури.

Як зазначено, у 2018 році між Руденківською сільською радою Новосанжарського району і товариством з обмеженою відповідальністю «Руденківський енергопарк» укладено договори оренди землі для будівництва та експлуатації енергогенеруючих об’єктів. Однак, порушуючи умови договорів, товариство несвоєчасно та не в повному обсязі сплачувало орендну плату за користування трьома земельними ділянками загальною площею майже 64 га вартістю більше 115 млн грн, унаслідок чого упродовж 2020 - першого кварталу 2021 років утворилася заборгованість на загальну суму 413 тис. грн.

Зважаючи на порушення інтересів держави в особі Новосанжарської селищної ради, Решетилівською окружною прокуратурою до товариства пред’явлено 3 позовні заяви про стягнення заборгованості з орендної плати, розірвання договорів оренди та повернення земельних ділянок у комунальну власність територіальної громади.

Під час судового розгляду справ у рахунок погашення заборгованості з орендної плати товариством добровільно перераховано місцевому бюджету 210 тис. грн.

Решту боргу (203 тис. грн) товариство зобов’язано погасити за рішенням Господарського суду Полтавської області. Також судом задоволено інші вказані позовні вимоги прокуратури.     

Довідково: орендна плата за землю – це платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою згідно з договором оренди землі.

Землекористувачі зобов’язані своєчасно сплачувати земельний податок або орендну плату. Систематична несплата земельного податку або орендної плати є однією з підстав припинення права користування земельною ділянкою.

 

 

Аріна Алініна


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися