Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 24 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

На Полтавщині кандидат Руслан Телятник влаштував концерт, на якому розігрував польоти на повітряній кулі

 

13 липня 2019 11:00

10 липня в селищі Нові Санжари кандидат в народні депутати в 149 виборчому окрузі від «Опозиційної платформи – За життя» Руслан Телятник влаштував агітаційний концерт. Під час заходу працювали безкоштовні атракціони та автомати з виготовлення попкорну та солодкої вати. Також пройшов розіграш чотирьох сертифікатів для польоту на повітряній кулі, повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

Захід відбувся близько 18 години на центральному стадіоні Нових Санжар, де було встановлено сцену з агітаційними банерами Руслана Телятника та дитячі атракціони. Також агітаційні стенди Телятника були встановлені по всьому полі.

На початку ведучий зі сцени наголосив, що атракціони, попкорн та солодка вата є безкоштовними, а захід влаштовано на підтримку Руслана Телятника.

На концерті відбувся розіграш чотирьох сертифікатів для польоту на повітряній кулі. Щоб взяти участь в лотереї необхідно було заповнити анкету з номером, де вказувались ім’я та прізвище, місце проживання та контактний телефон. Після заповнення анкети видавався корінець, за яким згодом можна було отримати приз, а також друковані агітаційні матеріали Телятника. Замовником цих матеріалів був вказаний Телятник Р.В.

Під час розіграшу відбувся конфлікт між агітаторами Руслана Телятника та людьми в одязі з написом «Стоп політичній корупції», котрі намагались пройти на сцену. Після втручання поліції конфліктну ситуацію було припинено.

Переможцям лотереї сертифікати вручав особисто Руслан Телятник.

На завершення концерту відбулась дискотека за участі DJ Arkstone.

Згідно з частиною 14 статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів» забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборна агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців.

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 

www.oporaua.org

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися