Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 19 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

На Полтавщині комітет Верховної Ради з питань бюджету проведене виїзне засідання

 

8 сентября 2017 11:20
На Полтавщині комітет Верховної Ради з питань бюджету проведене виїзне засідання

Комітет обговорить питання місцевих бюджетів, ознайомиться з ходом реконструкції Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру.

11 вересня у Лубнах Комітет з питань бюджету розпочне роботу – народні депутати-члени комітету, представники міністерств, Полтавської облдержадміністрації ознайомляться з енергомодернізацією майбутнього центру госпітального округу – Лубенської центральної міської лікарні, відвідають новозбудований корпус в Лубенській ЗОШ №2 (одного з найкращих в області навчальних закладів за результатами ЗНО), інші об’єкти інфраструктури міста.  Про це повідомляє прес-служба народного депутата Констянтина Іщейкіна.

На засіданні комітету будуть обговорені питання місцевих бюджетів Полтавської області в умовах бюджетної децентралізації: реалії та перспективи об’єднаних громад, стан дорожнього господарства області: освоєння фінансування з держбюджету, законодавчі зміни, заплановані пріоритетні ремонти доріг, основні напрямки реформування галузі охорони здоров’я у Полтавській області: створення госпітальних округів, реалізація проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», кадрове забезпечення первинної ланки, стан та проблеми в будівництві об’єктів соціальної сфери у Полтавській області (окремим питанням розглядатимуть реконструкцію Лубенського Будинку культури – руїни у центрі міста обласного значення).

12 вересня у Полтаві комітет ознайомиться з ходом реконструкції Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру – одного з найважливіших соціальних об’єктів області, фінансування якого відстоював народний депутат Костянтин Іщейкін. До них приєднаються президент Національної академії медичних наук Віталій Цимбалюк, директор Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Василь Лазоришинець та директор національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова Олександр Усенко. Академіки зустрінуться з медичною спільнотою області і науковцями ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» зі зверненням щодо національної стратегії боротьби з серцево-судинними захворюваннями.

У 2015 році проект реконструкції кардіодиспансеру отримав перше серйозне фінансування – 16 млн гривень за рахунок субвенції, залученої Костянтином Іщейкіним, на заходи соціально-економічного розвитку. За підсумками виїзного засідання бюджетного комітету 2 квітня 2016 року у Полтаві проект було визнано пріоритетним, Полтавщина отримала з державного бюджету 21 мільйон гривень, а обласна влада виділила співфінансування. Цього року міжвідомча Комісія для оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, членом якої є Костянтин Іщейкін, схвалила спрямування додаткових 20 мільйонів гривень на продовження реконструкції кардіодиспансеру, які були зарезервовані для закладу культури. Таким чином, завдяки постійній адвокації проекту Костянтином Іщейкіним, область отримала з держбюджету більше половини фінансування від загального кошторису проекту.

Окремо і своєчасно комітет з питань бюджету підтримує виділення коштів на реалізацію проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» у рамках якого кардіодиспансер та лікувально-профілактичні заклади області уже частково отримали нове обладнання.

 

Прес-служба народного депутата К. Іщейкіна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться