
Вимоги воєнного часу.
До виконання суспільно корисних робіт на Полтавщині в рамках проєкту „Армія відновлення” залучено 772 особи з числа безробітних у 38 територіальних громадах. За цим напрямком роботи Полтавська область знаходиться у трійці лідерів.
Про це стало відомо на нараді в начальника облвійськадміністрації.
Як повідомила директорка Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва, у 2022 році область активно долучилась до виконання урядових програм, націлених на створення та збереження робочих місць та підтримку громадян, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, щодо забезпечення їх зайнятості.
Оперативному вирішенню питання працевлаштування внутрішньо переміщених осіб сприяла реалізація програми „Про затвердження Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні” .
Завдяки вищезазначеній програмі до 522 роботодавців області працевлаштовано 1,5 тис. внутрішньо переміщених осіб до набуття статусу безробітного (другий показник у країні).
Спрощення урядом механізму підтримки працівників у разі втрати ними частини заробітної плати у зв’язку зі скороченням виробництва продукції із причин введення воєнного стану дало можливість 10 підприємствам області отримати допомогу з часткового безробіття на суму 24,7 млн грн, що забезпечило збереження понад 4,1 тис. робочих місць, зокрема Публічному акціонерному товариству (далі – ПАТ) „Крюківський вагонобудівний завод”, Товариству з обмеженою відповідальність (далі – ТОВ) „Інструментальний завод”, ТОВ „Валтекс – маркетинг плюс”, ТОВ науково-виробниче підприємство „Галещина-Агро”, ТОВ „АВМ Ампер”, ПАТ „Кременчуцький завод технічного вуглецю”.
Читайте: «Армія відновлення»: у Кременчуцькому районі безробітних залучатимуть до суспільно-корисних робіт
Нагадаємо, Полтавщина увійшла до трійки областей за кількістю залучених до «Армії відновлення»
Світлана Павленко