Кременчуцька газета
Середа, 28 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

На Полтавщині запрацює журналістський хаб «Медіабаза» для підтримки роботи медійників

15 листопада 2022 08:15

Скористатись послугами мережі зможуть як журналісти, що проживають у згаданих регіонах, так і ті, що перебуватимуть там за робочою необхідністю чи навіть просто проїздом. Хаби будуть ресурсними центрами для журналістів, де вони зможуть взяти в оренду захисне обладнання, попрацювати і передати дані, послухати цікавий тренінг, обмінятися досвідом. 

 

В Україні запрацює мережа з 10-ти журналістських хабів «Медіабаза», метою якої буде підтримка роботи незалежних медійників в складних умовах. 

Хаби відкриваються за підтримки ГО «Інститут масової інформації» та за фінансової підтримки Посольства США в Україні. 

Окрім Полтавської області, найближчий рік хаби працюватимуть в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Кіровоградській, Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській, Чернігівській та Житомирській областях. 

Скористатись послугами мережі зможуть як журналісти, що проживають у згаданих регіонах, так і ті, що перебуватимуть там за робочою необхідністю чи навіть просто проїздом. 

Хаби будуть ресурсними центрами для журналістів, де вони зможуть взяти в оренду захисне обладнання, попрацювати і передати дані, послухати цікавий тренінг, обмінятися досвідом. 

– Українські та закордонні медійники мають бути захищені та забезпечені можливістю працювати, навіть за найскладніших умов. Такими базовими принципами ми керувались в Інституті масової інформації, запускаючи спільно з регіональними журналістами мережу ресурсних центрів, – заявила Оксана Романюк, виконавча директорка ІМІ.  

– Ми не ставимо за мету створити десяток ідентичних майданчиків. Кожен регіон має свої особливості, специфічні потреби та уже сформовану медійну спільноту. Відповідно і хаби підлаштовуватимуть свою роботу під ті реалії, в яких перебувають. Десь потрібніші бронежилети, каски та аптечки, десь опенспейс, куди можна прийти і спокійно попрацювати, а ще десь - куточок з генератором і старлінком, бо у місті постійні перебої зі світлом та інтернетом. Ми плануємо прислухатись до потреб наших колег та підлаштовувати роботу хабу так, аби бути максимально корисними для журналістів, – прокоментував старт проєкту координатор всеукраїнської мережі журналістських хабів Павло Лісниченко. 

Організація онлайн та офлайн тренінгів, інтенсив, дискусійних майданчиків, налагодження комунікації між медійною спільнотою, владою, силовиками та військовими, надання в користування засоби захисту та професійне обладнання, це далеко не виключний перелік задач, які виконуватимуть хаби в 10 регіонах нашої країни. 

– Ми розуміємо, що відключення електроенергії – один із викликів, з якими стикаються журналісти. Тому маємо на меті забезпечити робочим місцем, у якому можна буде працювати в разі відсутності світла та інтернету. Полтавський хаб – це захищений, надійний куточок для повноцінної роботи журналістів, де можна взяти у користування засоби для роботи на фронті, а також прийти і написати репортаж чи змонтувати відео. В подальшому плануємо працювати над тим, щоб полтавська «Медіабаза» стала сильним осередком для якісної роботи журналістів, – сказала Надія Кучер, координаторка полтавського  журналістського хабу.


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися