Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 26 Липня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

На Полтавщині завершився перерахунок пенсій родинам загиблих (померлих) учасників АТО/ООС

 

 

26 серпня 2020 13:00

За результатами перерахунку середнє підвищення становить 2,2 тис грн. Додаткова потреба для виплати цих пенсій становить 300 тис грн.

Працівники Пенсійного фонду за матеріалами пенсійних справ здійснили перерахунок пенсій родинам загиблих (померлих) учасників АТО/ООС на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 03.08.2020 №674 «Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб».

Про це повідомили у Головному управлінні Пенсійного фонду Полтавської області

Відтак з 1 серпня поточного року сім’ї захисників України, які залишилися без годувальника, будуть щомісяця одержувати адресну допомогу до пенсійної виплати.

Допомога виплачується тим родинам, яким пенсія в разі втрати годувальника обчислена відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», і розмір пенсій яких (з урахуванням всіх виплат, встановлених законодавством, крім пенсій за особливі заслуги перед Україною) не досягає 7 тисяч 800 гривень.

У разі, якщо пенсія призначена на двох і більше членів сім’ї, адресна допомога до пенсійної виплати встановлюється в сумі, що не вистачає до 6 тисяч 100 гривень на кожного члена сім’ї. При цьому загальний розмір пенсійної виплати на всіх членів сім’ї не може перевищувати десяти прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність, тобто 17 тисяч 120 гривень.

На Полтавщині пенсійні виплати перераховано 161 члену сімей  військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції та загинули (померли) внаслідок поранення, контузії чи каліцтва. За результатами перерахунку середнє підвищення становить 2,2 тис. грн. Додаткова потреба для виплати цих пенсій становить 300 тис грн.

 Виплата пенсій у новому розмірі буде здійснюватися у вересні з доплатою за серпень.

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися