Кременчуцька газета
Четверг, 18 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

На Полтавщині знайшли магазини, в яких були фальсифіковані цигарки та горілка

28 лютого 2024 12:30

Продаж підакцизних товарів може здійснюватися виключно за наявності державної реєстрації, дозвільних документів (ліцензії, інше) та марок акцизного податку на відповідній продукції.

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють, що фахівці управління контролю за підакцизними товарами на постійній основі здійснюють оперативні заходи податкового контролю в частині протидії незаконному обігу підакцизних товарів. Так, під час проведення фактичної перевірки в одному із магазинів Полтавської області виявлено факт зберігання (з метою подальшої реалізації) підакцизної групи товарів без марок акцизного податку встановленого зразка/з підробленими марками акцизного податку: тютюнових виробів без марок акцизного податку та лікеро-горілчаних виробів, розлитих у пластикову тару без будь-яких логотипів.

За даним фактом працівниками Національної поліції вилучено вищевказану підакцизну продукцію без марок акцизного податку та складено адміністративний протокол. За вчинені правопорушення до суб’єкта господарювання у терміни, визначені законодавством, буде застосовано відповідні штрафні (фінансові) санкції на орієнтовну суму понад 40 тисяч гривень.

За результатами іншої фактичної перевірки в одному із магазинів Полтавської області, виявлено факт реалізації підакцизної групи товарів без марок акцизного податку: тютюнових виробів без марок акцизного податку в кількості 564 штук та  лікеро-горілчаних виробів у кількості 62 пляшки. За даним фактом працівниками ГУ НПУ у Полтавській області складено адміністративний протокол та вилучено вищевказану підакцизну  продукцію без марок акцизного податку на загальну суму понад 32 тис. гривень.

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області наголошують, що продаж підакцизних товарів може здійснюватися виключно за наявності державної реєстрації, дозвільних документів (ліцензії, інше) та марок акцизного податку на відповідній продукції.

 

 

За матеріалами Головного управління ДПС у Полтавській області


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися