Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 28 Марта 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

На ремонт Крюківської райадміністрації, контакт-центрів та ПМСД – перерозподілять 3 млн грн з бюджету


19 июня 2019 15:00

Також гроші запланували на реагенти для Кременчукводоканалу.

Сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії з питань регламенту у Кременчуцькій міськраді віце-мер, що курирує питання фінансів, Тетяна Неіленко повідомила, що проаналізувала виконання цьогорічного бюджету станом на 21 червня – по джерелах надходження до місцевого бюджету. Відповідно до цього, фінансове управління внесе зміни у цільове використання бюджету та збільшить надходження до цільового фонду на 520 тис грн.

Також Неіленко додала, на сьогодні є перевиконанням міського бюджету більше, ніж у 5,5 рази за рахунок пайової участі в розвиток інфраструктури. Та що 3 млн грн можна перерозподілять на потрібні реконструкцію міських  об’єктів. Зокрема:

  • по вул. Маслова, 10 – система централізованого опалення у підвальному приміщенні. Проектні роботи там виконані, а щоб систему запустити у час опалення – виділили 362 тис грн.;
  • по вул. Г. Родимцева, 5. Тут також переоснащена система внутрішньо будинкового опалення. На її запуск запланували 546 тис 840 грн.

«Інші видатки стосуються капітальних витрат. Це дозволило вирішити питання виносу гаражної забудови у кварталі 285. Це питання вирішується два роки. 600 тис 552 грн будуть використані саме на ці цілі», - додала Неіленко.

І нагадала про вул. Республіканську, 81, де знаходиться приміщення Крюківської райадміністрації. Вона входить у проект «завершення ремонту нежитлових приміщень у контакт-центрі №24». Сума затрат на це складає 388 тис грн.

391 тис 472 грн  - витратять у цьому році на проведення капітального ремонту приміщень призовної дільниці у Кременчуці.

Також запланований капітальний ремонт контакт-центру №23 по вулиці Набережна Лейтенанта Дніпрова, 76 за 345 тис грн, а також 293 тис 500 грн затратили на Центр первинної медико-санітарної допомоги на Петрівці, що по вулиці Древаля.

Також 110 тис 380 грн підуть Кременчукводоканалу на відновлення зовнішніх інженерних мереж водпостачання Кременчуцького міжшкільного навчально-виробничого комбінату №2.

505 тис 200 грн – підуть на оплату комунальної спецтехніки у комунальне підприємство «Благоустрій Кременчука».

 

 

Аріна Алініна

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться