Кременчуцька газета
Середа, 21 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

На сесії депутати затвердили, як батькам ВПО скористатися послугами у Кременчуцькому міському Центрі комплексної реабілітації дітей із інвалідністю

29 жовтня 2022 08:30

Потрібно звертатись в ЦНАП.

На сесії Кременчуцької міської ради затверджено Порядок здійснення реабілітаційних заходів дітям з інвалідністю та дітям до 3-х років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, у Кременчуцькому міському Центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю .

Відповідно до ньог, послуги у Центрі надаються безкоштовно дітям з інвалідністю  дітям до 3-х років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, зареєстрованим На території Кременчуцької міської територіальної громади, а також отримувачам послуг з числа внутрішньо переміщених осіб, які знаходяться на обліку в Кременчуцькій міській територіальній громаді і мають відповідну довідку. 

За проходження курсу комплексної реабілітації отримувачів послуг, зареєстрованих на території інших територіальних громад, кошти відшкодовують відповідні територіальні громади.

Зарахування до Центру для проходження курсу комплексної реабілітації отримувачів послуг, зареєстрованих (для внутрішньо переміщених осіб взятих на облік) на території Кременчуцької міської територіальної громади, здійснюється за направленнями управлінь соціального захисту населення Автозаводського та Крюківського району Департаменту соціального захисту населення. 

Рішення про зарахування до Центру отримувачів послуг для проходження курсу реабілітації приймає приймальна комісія Центру. 

Для проходження курсу комплексної реабілітації у Центрі батьки отримувачів послуг або їх законні представники звертаються до Департаменту «Центр надання адміністративних послуг» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (далі - ЦНАП) 

Після закінчення курсу комплексної реабілітації (абілітації) Центр вносить до ЦБІ інформацію про надані послуги та видає отримувачу послуг або його законному представнику чи уповноважені довідку про надані реабілітаційні послуги та результати комплексної реабілітації (абілітації) за формою, затвердженою наказом Міністерства соціальної політики України від 24.06.2022 No 186 «Про затвердження форм документів щодо надання комплексних реабілітаційних (абілітаційних) послуг».

 

Світлана Павленко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися