Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 22 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

На що минулого року скаржились кременчужани і чому люди стали менше звертатись в мерію

 

14 січня 2021 12:45

Карантин і тут вніс корективи.

На засідання міськвиконкому готують звіт про звернення громадян у Кременчуці в 2020 році.

Так, протягом  минулого року до виконавчого комітету Кременчуцької міської ради надійшло 8 тис 634 звернень громадян, що на 1 тис 470 звернень менше, ніж за минулий рік (10 тис 104).  

Також зменшилася кількість громадян, які звернулися до керівництва виконавчого комітету міської ради з усними зверненнями. Якщо у 2019 році таких звернень надійшло 882, то у 2020 році їх кількість склала 277.  

У мерії пояснюють: така різниця відбулася через тимчасове призупинення проведення особистих та виїзних прийомів громадян керівництвом Кременчуцької міської ради та виконавчого комітету.

Із загальної кількості звернень, що надійшли протягом 2020 року, найбільшу питому вагу займають заяви стосовно соціального захисту (переважна частина яких стосується надання матеріальної допомоги, призначення та перерахунку розміру субсидій на оплату комунальних послуг), аграрної політики і земельних відносин, комунального господарства, житлової політики, транспорту і зв’язку, охорони здоров’я (зокрема, щодо забезпечення препаратами із вмістом інсуліну та інших лікарських препаратів).

Значне  збільшення кількості звернень з питань транспорту  обумовлене невдоволенням громадян в обмеженні у пересуванні в громадському транспорті в умовах епідеміологічної ситуації. Так, 188 громадян звернулося за отриманням спеціальної перепустки для проїзду у громадському транспорті.

Протягом  2020 року кількість колективних звернень зменшилася на 87 і склала 297 звернень. Більшість колективних звернень стосувалася житлово-комунальних проблем мешканців міста, питань охорони здоров’я, роботи транспорту.

Також зменшилася кількість повторних звернень. До найбільш пріоритетних питань, порушених у цих заявах, відносяться: ремонт інженерних мереж будинків, призначення субсидій, надання матеріальної допомоги, забезпечення мікрорайону Лашки транспортом, заміна маршрутних таксі на великовмісткі автобуси на маршруті № 3-А, проїзд пільгових категорій громадян комунальним транспортом на протязі усього дня, а не лише з 10.00 до 15.00.   

Нагадаємо, Маршрутки такі ж переповнені – кременчужани дивуються «дотриманню» карантинних умов.

 Оце так щастя «привалило» кременчужани перед виборами: «рогатий» транспорт побачать там, де і не сподівались

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися