Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 30 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

На викраденій у Кременчуці вантажівці грузин зник в Одесі: суд розглянув заплутану справу

 

20 июня 2019 08:15

 Водій переконував, що авто зламалось.

Днями  колегія суддів Автозаводського районного суду у відкритому судовому засіданні розглянув справу за  ч. 3 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України.

Про це йдеться в Єдиному реєстрі судових рішень.

Відповідно до обвинувального акту, раніше не судимий уродженець Грузії протягом 2008 року працював водієм на вантажному сідловому тягачу автомобіля марки «Рено 385 ТІ» з напівпричепом Boalloy SPT-24.

У серпні 2008 року, у обвинувачуваного виник злочинний умисел, направлений на незаконне заволодіння вказаним транспортним засобом.

Реалізуючи свій злочинний намір, чоловік заволодів ввіреним йому вантажним автомобілем марки, вартістю 86  тис 759 грн з напівпричепом Boalloy SPT24,  вартістю 44 тис 945 грн і всупереч волі власника розпорядився ним на власний розсуд, чим спричинив власнику та транспортно - експедиційному підприємству «Темп» матеріальних збитків на загальну суму 131 тис 704 грн.

Тож, вчинив кримінальне правопорушення, передбачене  ч. 3  ст. 289 КК України, тобто незаконне заволодіння транспортним засобом, що завдало великої матеріальної шкоди.

Обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованого йому злочину не визнав та пояснив суду, що в серпні 2008 року, працюючи водієм автомобіля «Рено 385 ТІ» залишив авто у  місті Татарбунари Одеської області через  технічну несправність  та відсутність коштів на ремонт. Повернувшись до Кременчука, віддав власнику  ключі від транспортного засобу та технічний талон   автомобіля,  передав номер мобільного телефона людини, у кого залишив авто.

Потерпіла, показала суду, що у серпні 2008 року водій з ввіреним йому транспортним засобом виїхав до Одеси і зник з автомобілем. В подальшому вона звернулась до правоохоронних органів з заявою щодо злочину та вимагання обвинувачуваного у неї 10 тисяч доларів США за повернення належного їй транспортного засобу. Зазначає, що є володільцем транспортного засобу на підставі розписки, відповідно до якої працівник ТЕПП «Темп» продав їй вказаний транспортний засіб за 32 тисячі доларів США. обвинувачуваний працював водієм на підприємстві, а в подальшому відповідно до вказаної угоди, виконував її доручення.

Суд визнав обвинувачуваного невинуватим та виправдав  у пред`явленому обвинуваченні за ч. 3  ст. 289 КК України, у зв`язку з відсутністю в його діях складу кримінального правопорушення.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку до Полтавського апеляційного суду   шляхом подачі апеляційної скарги через  Автозаводський районний суд м. Кременчука протягом тридцяти днів з дня його проголошення, а обвинуваченим, який перебуває під вартою, - в той же строк з моменту вручення йому копії вироку. Якщо вирок ухвалено без виклику особи, яка його оскаржує, то строк апеляційного оскарження для такої особи обчислюється з дня отримання нею копії судового рішення.

 

Антоніна Озерна

 

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться