Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 22 Января 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

На які пільги можуть розраховувати кременчуцькі багатодітні сім'ї, в яких проживають діти-студенти

 

30 августа 2018 13:00

Детальнішу інформацію можна отримати в управліннях соціального захисту населення Автозаводського та Крюківського районів.

Термін дії пільгового посвідчення багатодітної сім’ї до складу якої включаються діти, які навчаються за денною формою навчання в загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, визначається з врахуванням довідки, виданої освітнім закладам, в якому навчається дитина. Як правило, термін дії посвідчення продовжується на півроку.

Про це повідомили в прес-службі міськвиконкому.

       Багатодітним сім’ям, термін дії пільгового посвідчення у яких закінчився, необхідно звернутися до навчального закладу за отриманням довідки про продовження навчання дитини за денною формою навчання із зазначенням періоду навчання.

       Після продовження терміну дії пільгового посвідчення, одному з батьків з багатодітної сім’ї слід звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації для визначення права на пільги на наступний період.

       Нагадуємо, що пільги на житлово-комунальні послуги для багатодітних сімей надаються за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців перед зверненням не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (на даний час 2470,00 грн.).

       Більш детальну інформацію можна отримати в управліннях соціального захисту населення Автозаводського та Крюківського районів департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області.

 

Телефони для довідок:

УСЗН Автозаводського району 75 86 81

УСЗН Крюківського району 62335

 

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться