Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 23 Липня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

На зупинці біля Центрального ринку з’являться нові торговельні павільйони у комплексі з навісами

 

 

29 липня 2019 15:35

Обіцяють встановити торгові місця та стовпчики, які розділять проїжджу частину та тротуар.

Сьогодні члени міськвиконкому прийняли рішення «Про погодження розміщення на об'єкті благоустрою стаціонарної тимчасової споруди – торговельних павільйонів у комплексі з навісами зупинки громадського транспорту «Центральний ринок» у напрямку з центру міста по вул. Першотравневій, у Кременчуці комунальному підприємству «Ринкова площа» та товариству з обмеженою відповідальністю «Судариня».

Вирішили погодити комунальному підприємству «Ринкова площа» розміщення на об'єкті благоустрою стаціонарної тимчасової споруди – торговельних павільйонів у комплексі з навісами зупинки громадського транспорту «Центральний ринок» у напрямку з центру міста по вул. Першотравневій, у Кременчуці відповідно до паспорта прив’язки на площі 350,9 кв. м, у тому числі площа торговельних павільйонів 60,0 кв. м (30,0 кв. м та 30,0 кв. м).

Також вирішили погодити товариству з обмеженою відповідальністю «Судариня» розміщення на об'єкті благоустрою стаціонарної тимчасової споруди – торговельних павільйонів у комплексі з навісами зупинки громадського транспорту «Центральний ринок» у напрямку з центру міста по вул. Першотравневій, у Кременчуці відповідно до паспорта прив’язки на площі 404,3 кв. м, у тому числі площа торговельних павільйонів 48 кв. м (24 кв. м та 24 кв. м).

У мерії повідомили, що на зупинці два їх власники встановлять не лише нові павільйони, але й торгові місця та стовпчики, які розділять проїжджу частину та тротуар.

Також на тротуарі з’явиться автоматичний регулятор проїзду – стовпчик, який буде автоматично зникати при необхідності проїзду транспорту по тротуару до магазинів.

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися