Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 25 Листопада 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

«Начальник управління охорони здоров’я Кременчука зареєструвався у пробігові, сказав промову, але далі цього діло не пішло»

 

4 травня 2019 15:55

Точка зору.

Сьогодні до редакції Кременчуцької газети надіслали листа – про те, як відбувалася сьогодні благодійна акція «Серце до серця». Публікуємо дослівно.

«Все як завжди. Начальник управління охорони здоров’я міста Максим Середа не став змінювати своїм традиціям. Тобто, казати «щирі» слова та обіцянки перед кременчужанами, а потім нічого не робити.

Так, сьогодні в рамках акції  від «Серця до серця» Середа зареєструвався у пробігові, сказав промову, але далі цього діло не пішло. Адже в пробігу участь він не приймав. Воно і недивно, під час відсутності своїх керівників -  Малецького і Усанової можно трошки і змахлювати. Так зазвичай і відбувається в нашій медицині… Слова і діло - то різні речі...» - написав кременчужанин.

Нагадаємо, дехто з кременчуцьких депутатів на благодійному забігові зробив вигляд, що біг: щоб похизуватися перед камерами?

У Кременчуці на площі Перемоги забилося Живе Серце у рамках флешмобу.

Сьогодні до площі Перемоги близько 11.50 фінішували велосипедисти-кременчужани, які брали участь у благодійному велопробігові.

Мер міста Віталій Малецький, як і його заступниця, що курирує медицину та освіту у місті, Ольга Усанова, на акцію не прийшли. 

Також читайте: ставки ростуть - у Кременчуці на благодійному аукціоні розбірки з повітряною кулею і вогнепальною зброєю.

У Кременчуці місяць тому оголосили про початок акції «Серце до серця».

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися