Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 24 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Сьогодні на Полтавщині відкриється Національний Сорочинський ярмарок

 
 

 

20 августа 2019 08:30

У програмі обіцяють новинку - планується містечко кращих виноробів України.

Національний Сорочинський ярмарок-2019 року традиційно відбудеться з 20 по 25 серпня в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області, на батьківщині Миколи Гоголя. Про це повідомляє прес-служба ТОВ «Сорочинський  ярмарок».

Офіційне відкриття розпочнеться 20 серпня об 11.00.

 Керівник проекту - кавалер орденів княгині Ольги ІІІ та ІІ ступенів Світлана Свищева.

Як зауважують організатори, цьогорічний ярмарок особливий. Адже цього року виповнюється 210 років від дня народження геніального письменника Миколи Гоголя, який увічнив Сорочинський  ярмарок  у однойменній повісті із циклу повістей «Вечори на хуторі біля Диканьки».  А також з  26 по 30 червня 2019 року вперше відбулася презентація Національного Сорочинського ярмарку в місті Одеса.

«Цього року на ярмарку буде не лише аграрне містечко та містечко медярів, але і планується містечко кращих виноробів України.  А ті, хто виробляє енергозберігаючу продукцію, традиційно отримають найкращі місця в секторі промислових підприємств. Усі учасники матимуть можливість провести на високому рівні будь-які заходи ділової програми», - пишуть керівники проекту.

Ярмарок є універсальним виставковим заходом, тому запрошують до участі промислові підприємства та підприємства АПК, приватних підприємців, майстрів народних промислів, заклади громадського харчування та розваг, організаторів колективних експозицій, туристичні компанії, пісенні, танцювальні та музичні колективи та інших аматорів сцени. Будемо вдячні за підтримку спонсорам  та інформаційним партнерам. Щиро  раді усім гостям – як співвітчизникам, так і іноземцям. Адже Сорочинський ярмарок – це центр народної дипломатії.

Нагадаємо, керівниця Сорочинського ярмарку Свищева намагається відстояти у листі до Міністра культури приватну власність.
                                                                     

 

За матеріалами прес-служби ТОВ «Сорочинський  ярмарок»

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися