Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 18 Июня 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Знайди відмінність або Як «промерський «Автограф» грає у найрозумніших»

 

11 января 2019 10:55

Видання хитромудро надрукувало два ідентичних номери. Тільки той, де опублікували спростування недостовірної інформації - ніхто не бачив. 

Здійснилося. Адвокату екс-віце-мера, екс-гендиректора «Кременчукводоканалу», голови ГО «Наш дім Кременчук» Валерія Медведовського Валерію Гонтару у виконавчій службі показали газету «Автограф» за №53, у якій міститься спростування недостовірної інформації щодо пана Медведовського, якого видання за визначенням суду таки оббрехало.

Проте дану газету більше ніде, ніхто не міг знайти. Ані у розповсюджувачів, ані на пошті, ані у передплатників чи то у представників з фіолетової сітки, які безкоштовно роздають газету - цей передноворічний номер не бачили.

У виконавчій службі нам повідомили, що екземпляр видання їм надала сама редакція.

І виявляється, це №53 від 30 грудня 2018 року. Газета вийшла у неділю, а не у середині тижня - як зазвичай.

Більше того, №52 та №53 слово у слово ідентичні на першій сторінці, і на другій, і на…

Різниця лише там, де є спростування. Редакція "Автографу" в №53 убрала матеріал про Юлію Тимошенко і поставила спростування.

Виходить, видання віддрукувало ексклюзивний екземпляр? Тож, чи виконано рішення судді про публікування спростування згідно вимог Закону і у тому ж місці і тим же тиражем видання - тепер з’ясовуватимуть фахівці і не виключено, що проти хитрих представників редакції може бути порушена кримінальна справа. 

За словами В.Гонтара, у цій справі вже мають розбиратися компетентні органи. Вони і дізнаються про тираж №53 і тоді вже про інші деталі справи.

А поки сам В.Медведовський уже звернувся у виконавчу службу з листом, у якому зазначив, що: 

«ніякого звичайного, щочетвергового випуску газети «Автограф», де б було надруковано спростування, читачі не побачили… №53 від 30.12.2018 року взагалі люди не бачили (до речі, це вихідний день – неділя, в той час, як випуск газети відбувається по четвергах)… Більше того, в номері газети «Автограф» №52 від 27.12.2018 року всі статті та їх розміщення співпадають з наданим Вам примірником газети, нібито №53 від 30.12.2018 року і там таке спростування відсутнє, а на місці, де мало бути розміщене спростування, розміщена інша стаття….

Тобто, вбачається, що поданий Вам примірник газети «Автограф» №53 від 30.12.2018 року є підробним і не був розповсюджений необхідним тиражем, що являється доказом того, що рішення суду не виконано…

Прошу Вас негайно вжити заходи щодо виконання рішення суду, включаючи стягнення судового збору, накладення штрафу та направлення повідомлення органу досудового розслідування про невиконання рішення суду», - написав пан Медведовський.

В.Гонтар додає, що «Автограф» заявляє про масове розповсюдження тиражу газети №53, проте ніхто цю газету, схоже, не бачив.

«Невже вони розумніші за всіх і хочуть так всіх обманути?! Виходить, промерський «Автограф» грає у найразумніших. Аби не виконувати рішення суду, вони вдаються до такого обману?! Це ганебна ситуація», - зазначив адвокат В.Гонтар.

Нагадаємо, чергова невдача Ульянова та «Автографа»: суд зобов’язав промерське видання спростувати недостовірну інформацію стосовно Валерія Медведовського.

Тільки нещодавно суддя Крюківського райсуду Кременчука Діана Зоріна оголосила рішення у справі за позовом депутата Кременчуцької міської ради Оксани Піддубної проти промерської газети «Автограф», яка ще в 2015 році опублікувала статтю під назвою «Королівство кривих дзеркал Піддубної» і тепер судом було визнано, що видання обмовило депутата. 

У неї немає особистого водія, охоронців, візажистів ... особистого автомобіля і 100 тис грн зарплати на місяць.

Справа «Медведовський vs «Автограф»: суд зобов’язав газету спростувати інформацію і виплатити 10 тисяч гривень моральної шкоди.

 

 

Клим Соколов

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться