Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 22 Января 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Напередодні відключення аналогового телебачення у Кременчуці тюнерів Т2 «днем з вогнем не знайти»

 

30 августа 2018 09:15

Продавці стверджують: склади пусті.

Кременчуцька газета пройшлась спеціалізованими магазинами електроніки центральною частиною міста.

Варто нагадати, що вже за два дні, 1 вересня, у Кременчуці, як і скрізь по Україні відключають аналогове телебачення. Кременчужанам треба вибирати інші варіанти, аби дивитися телепередачі через кабельне телебачення, інтернет-телебачення, цифровий Т2 та супутникові ефіри.

Про переваги і недоліки кожного із цих варіанті Кременчуцька газета досліджувала раніше. А напередодні відключення поцікавилась, чи можна і за скільки придбати цифровий тюнер у нашому місті.

Обійшовши зо 5 магазинів, відомих в Україні торгівельних мереж електроніки, в наявності тюнерів не побачили. Щоправда, у деяких продавці пропонували замовити зі складу, стверджуючи, що треба почекати декілька днів. У інших говорили, що такого товару на складах немає.

У деяких магазинах залишились лише дорогі моделі. Так, якщо до ажіотажу можна було цифровий тюнер придбати і за 500 грн, то зараз пропонують моделі за 900 грн і дорожче.

Залишається варіант виписати тюнер через інтернет. Пошукавши, можна знайти і за 350 грн. Та тут продавець просить відразу всю суму, тож напрошується думка: а не шахраї це.

А далі що? Продавці застерігають, що тюнери не скоро підвезуть в кременчуцькі магазини, бо через ажіотаж товар розібрали весь зі складів. То кременчужанам можливо треба буде почекати, чи розглядати інший варіант, про який згадали вище.

Довідка 

Тюнер Т2 (Цифрова приставка)   - це приймач з декодером, який обробляє кодований сигнал з алгоритмом стиснення MPEG-4. Приставка виділяє дані зображення і звуку з транспортного цифрового потоку і перетворює сигнал в аналоговий формат, що сприймається телевізором. 

Нагадаємо, Основні питання й відповіді щодо переходу на цифроветелебачення

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться